Žena, po které muži touží

Možná už netrpělivě hledáte a vyhlížíte svou lásku, jenže stále nepřichází? Už asi tušíte, že k tomu, abyste konečně objevila muže svého srdce, potřebujete začít sama u sebe. Jenže jak má vlastně vypadat žena, po které muži touží?

Určitě už víte, jakého muže byste vedle sebe chtěla. Už jako malé holčičky sníme o svém princi. Já osobně jsem snila o krásném muži na bílém koni. Měly jste to podobné? Těšíte se, až ho jednou potkáte a budete spolu žít šťastně až do smrti. Jenže pak přijde studená sprcha. Párkrát se zamilujete a zjistíte, že jste si svou realitu malovala až příliš růžově.

Ale nechcete zůstat sama lámete si hlavu jak být žena, po které muži touží a hledáte cestičky, jak je zaujmout. Jenže jakmile narazíte, řeknete si, že tohle nefunguje. Pak se ve vás odehrává dilema a řeknete si, že vám to vlastně za ty nervy nestojí a chcete klid. Jenže po nějaké době je vám zase smutno a červíček začíná znova dloubat.

Jak být žena, po které muži touží?

Po několikátém rozchodu se sama sebe ptáte, po čem muži opravdu touží? Začtete se na internetu nebo do časopisů a snažíte se nějakým způsobem vylepšit. Chvíli to možná funguje, jenže když jste se svým partnerem už nějakou dobu, posloucháte, že jste jiná než na začátku. Snažila jste se stát ideální ženou pro svého partnera, jenže on to nedocenil.

Na začátku vztahu se totiž snažíte zaujmout a zalíbit. Zapomínáte přitom na svou podstatu. Myšlenka po čem muži touží vás pohltila natolik, že jste přestala řešit své zájmy a potřeby. Ty se ovšem po nějaké době společného soužití začínají hlásit o svá práva. A začínají první neshody a výměny názorů.

Po rozchodu si řeknete, že teď to bude úplně jinak. Jenže partner nepřichází. Stále častěji se sama sebe ptáte, po čem muži opravdu touží a jak je k sobě přitáhnout. Máte přece jasno, jakého muže vedle sebe chcete, tak proč se vám nedaří?

Důvodem je zaměření pozornosti. jste totiž zaměřená ven a hledáte různá řešení kolem sebe. Jenže tyto řešení nenajdete ve vnějším světě, ale ve svém nitru. Vy sama totiž nejlépe víte, co je pro vás nejlepší. Možná to jen nedokážete zatím přesně specifikovat, ale když se zamyslíte, tak víte, jaké pocity máte.

Proč chci být žena, po které muži touží?

Teď si možná řeknete, proč vás vlastně učím stát se ženou, po které bude muž vašeho srdce toužit. Tato změna neznamená, že budete měnit všechno kolem sebe, že začnete držet drastickou dietu nebo investujete několik tisíc do nového outfitu. První se totiž potřebujete dostat do svého nitra a uvědomit si, co je pro vás skutečně důležité. Ve shonu každodenního života totiž zapomínáte na nejdůležitějšího člověka svého života – sebe samu.

Tak, jak se chováte k sobě, budete se chovat i ke svým nejbližším. Když budete mít dojem, že se druhým chcete zavděčit, ale na svůj úkor, dřív nebo později se budete cítit nedoceněná a budete čekat, že vás ocení ostatní. Jenže takhle to bohužel nefunguje. Dokud nedokážete dát dostatek lásky sama sobě, těžko vám ji dají vaši blízcí.

Vnímejte sama sebe

Začněte vnímat své pocity a potřeby. Po čem ve skrytu duše toužíte? Odpovězte si upřímně. Vezměte si tužku a papír, pusťte si příjemnou hudbu a napište si, co je pro vás skutečně důležité. Často totiž něco chcete, protože to mají všichni okolo vás. Přitom to není v souladu s vašim vnitřním já.

Vím, o čem mluvím, protože přesně takové pocity jsem dřív také zažívala. Měla jsem strach, že se na mě všichni okolo budou dívat jako na sobeckou mrchu, která myslí jen na sebe. Když jsem si uvědomila, že sobecká budu jen tehdy, když si sama nedám dostatek, vnímala jsem změnu nejen ve svém okolí ale také ve svém nitru.

Proto se dnes zaměřte sama na sebe. Udělejte si čas a vnímejte, co je pro vás skutečně důležité. Teprve pak se z vás stane žena, po které muži touží. Ale ne kvůli tomu, jak vypadá, ale proto, že zná svou sebehodnotu. I když chcete udělat jakoukoliv změnu, zůstávejte sama sebou.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.