Všichni dobří muži jsou již přebraní vs fyzická přitažlivost

Máte pocit, že už si nemáte z čeho vybírat, protože už jsou všichni dobří muži přebraní? Nebo vám na každém, se kterým jste se potkala něco vadilo? Nebo fyzická přitažlivost byla na bodu mrazu? U mě to byl úplně stejný případ.

Fyzická přitažlivost na bodu mrazu

Před několika lety jsem měla dojem, že už asi zůstanu jako kůl v plotě.  Říkala jsem si, že všichni dobří muži jsou již přebraní. Moje fyzická přitažlivost byla na bodu mrazu. Okolí mi sice říkalo něco jiného, ale když jsem se podívala do zrcadla, chtělo se mi brečet. V profesním životě jsem byla celkem úspěšná, jenže mi chyběla Láska, o kterou jsem packala na každém rohu. Ovšem nebyla moje.

Najít si partnera nebyl až takový problém . Sice jsem si moc nevěřila, ale zájemci se vždycky našli. Ale když už se vztah začínal pomalinku rýsovat, objevil se nějaký zásadní problém. A pořád dokola.

Měla jsem už sama ze sebe dojem, že jsem asi přehnaně vybíravá. Slevila jsem ze svých priorit, a i když mě muž, se kterým jsem se seznámila, zrovna dvakrát nepřitahoval, zkusila jsem to s ním. Jakým překvapením pro mě bylo, když jsem po nějaké době zjistila, že to asi fakt nepůjde.

Fyzická přitažlivost

 

Fyzická přitažlivost 

Pokud jdete hned v začátcích do stavu hlavou, pak zařaďte zpátečku. Fyzická přitažlivost není jen o fyzickém vzhledu. Jistě znáte typy mužů, kteří nemusí vypadat jako modely z časopisů, ale mají v sobě něco, co vás velmi přitahuje, jakési charisma. Jakmile tam tato fyzická přitažlivost není, nečekejte, že se to do budoucna objeví.

Scénář probíhá vždy podobně. Přijdete na rande, strávíte příjemný večer a rozloučíte se. Pak si analyzujete v hlavě, jak na vás muž zapůsobil. Máte pocit, že to nebylo špatné, ale… ? Pokud tam vnímáte fyzickou přitažlivost, pak zvažte, jestli je to něco, přes co se dokážete přenést. Pokud tam přitažlivost není, pak doporučuji neztrácet čas. Ušetříte zbytečná zklamání jak sobě, tak i jemu.

Co říká srdce

Stačí, když se sama sebe zeptáte, zda byste si dokázala představit, kdyby vás doprovázel někam do společnosti. Pokud ano, pak mu dejte šanci. Pokud ne, pak se poohlédněte jinde. Vzájemná fyzická přitažlivost není věc, která by se dala naučit. Buď tam je, nebo není. Jestli si říkáte, že vám sice má tento muž co nabídnout, ale vůbec vás nepřitahuje, pak raději zařaďte zpátečku. Trápili byste se totiž oba dva.

Rozhodně nebuďte jen tak s někým, než abyste byla sama. Když se nebudete cítit v souladu sama se sebou, pak vám partner nepomůže. Vím to ze své vlastní zkušenosti, protože jsem nedokázala být dlouho sama. Když se mi však stejná zkušenost už po několikáté opakovala, začala jsem tušit, že asi potřebuju něco změnit. Zjistila jsem, jaké překážky mi brání otevřít se novému vztahu.

Odlišná očekávání

Došlo mi, že očekávání mám úplně jiná, než mi mohli tito muži nabídnout. Naše výhledy se velmi lišily. Když jsem si udělala jasno a urovnala si sama v sobě, co je pro mě v životě opravdu důležité, rozhodla jsem se stát ženou, po které bude muž mého srdce toužit. Zapracovala jsem sama na sobě a výsledek se dostavil. Mám teď po boku muže, kterého jsem si opravdu přála. Změnila jsem totiž své vnitřní vyzařování.

Sounáležitost a harmonie

Možná si taky říkáte, že se chcete při volbě partnera trefit přímo do černého. Poradím vám jak začít. Zaměřte se sama na sebe, nakoukněte do svého nitra a zeptejte se sama sebe, co od svého života očekáváte. Od toho se odvíjí pak vaše priority (nejen) ve vztahu.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.