Víš co? Rozejdeme se.

Víš co, rozejdeme se a nebudeme se už navzájem zbytečně trápit, opravdu to nemá cenu. I když jste oba cítili, že to asi bude tak lepší, stejně vás to zasáhlo tak, jak kdybyste to téměř vůbec nečekala. Nebo se s vámi váš partner z ničeho nic rozešel, ani vám pomalu nesdělil proč. Tuto situaci už většina z nás zažila.  Bolest a dlouhodobá regenerace srdečního svalu, tak by se dal obecně popsat důsledek.

Zajímá vás, jak to vypadalo s rozchody u mě?

Pokud bych měla své rozchody barevně odlišit, duha by mi k tomu opravdu nestačila. O některé situace se s vámi podělím.

Když se se mnou moje první láska rozešla, vnímala jsem to jako konec světa. Nechápala jsem, proč to tak muselo skončit, vždyť na začátku jsme jeden bez druhého nemohli být. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem se z tohoto zklamání dostala.

V dalším vztahu to bylo moc fajn, ale po čtyřech měsících jsem zjistila, že jsem byla pouze záplatou na bolest z předchozího stavu. Své pocity vám jistě nemusím popisovat. Cítila jsem se zneužitá a odstrčená. Rozešli jsme se.

Když jsem si našla dalšího partnera, byla jsem zase “happy”. Asi po půlroce jsem zjistila, že se naše cesty odlišují takovým způsobem, že by to opravdu neklapalo i kdyby jsme se oba snažili sebevíc. Na začátku jsem sice viděla, že jsme každý jiný, ale nechtěla jsem si to připustit. V tomto případě jsem byla já tou špatnou a partner dostal kopačky.

S dalším mužem to probíhalo podobně, ale s tím rozdílem, že jsem nebyla jedinou ženou v jeho současném životě. Žila jsem dlouho v nevědomosti, protože to opravdu dobře maskoval. Jednoho dne se však nechtěně prozradil. Rozcházet se nechtěl, protože mu to vyhovovalo. Já jsem však nedokázala přenést přes srdce, že nejsem jediná. Rozešla jsem se s ním.

Po této zkušenosti jsem si udělala malinkou představu, co bych v partnerství očekávala. Měla jsem však strach z toho, že mi zase někdo ublíží. Nedávala jsem to najevo, ale měla jsem tento nepříjemný pocit ve svém nitru. Poznala jsem zajímavého muže a začali jsme spolu žít. Jakým překvapením pro mě bylo, když jsem zjistila, že mi celou dobu lhal jen proto, aby mě získal. Vztah založený na lži jsem nechtěla. Následoval další rozchod.

rozchod

Takhle už to dál nejde!

Zažila jsem ještě několik dalších rozchodů a dostala jsem se až na samotné dno. V hlavě se mi honily myšlenky, že všichni dobří muži jsou již přebraní. Po pár měsících sebelítosti jsem se zdravě naštvala a řekla si, že se přece jen tak nevzdám. Už mě nebavilo hrát si na oběť, které každý na světě jen ubližuje. Aktivně jsem začala zjišťovat, proč se mi dějí věci přesně tak, jak se dějí.

Provedla jsem řádnou inventuru svého nitra. Byla jsem opravdu překvapená z toho, co jsem o sobě zjistila. Rozhodla jsem se, že začnu znovu a jinak. Zapracovala jsem sama na sobě, aby se moje vnější realita změnila. Než jsem zjistila, jak to vlastně udělat, trvalo mi to nějakou dobu. Řídila jsem se svým srdcem.

Pamatuji si, že v období před vánoci jsem dostala silný impulz, že je načase udělat “výběrové řízení” na muže svých snů. Moc ráda na toto období vzpomínám. Byly to tak silné pocity, až jsem byla zmatená, jestli je to vůbec možné. I když jsem měla smíšené pocity, důvěřoval jsem svému srdci a dělala přesně to, co mi řeklo.

Byla jsem celkem na třech schůzkách. První dvě nedopadly zrovna nejlépe. Čekala jsem ještě na třetí. Byla jsem v kontaktu s jedním velmi zajímavým mužem, se kterým jsme si domluvili naši první schůzku. Nedokážu si to vysvětlit, ale cítila jsem, že to bude ono. Všechny ostatní žádosti jsem zdvořile odmítla a těšila se na rande.

Jak se říká, do třetice všeho dobrého. Muže, se kterým jsem se sešla, jsem si po cca dvou letech vzala. Jsem vděčná a šťastná, že jsme se našli. Mám v něm obrovskou podporu a cítím se po jeho boku milovaná, šťastná a naplněná. Jsem velmi ráda, že jsem se onehdy zdravě naštvala a začala znova od nuly.

rozchod

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.