Každý den si uvědomuji svou vděčnost, že ho mám

Volba správného partnera ovlivňuje naše životy víc, než si dokážeme představit. V posledních dnech více než kdy jindy cítím obrovskou vděčnost za to, jak skvělého muže mám po svém boku.  Zní to, jako kdybych byla čerstvě zamilovaná. Ono to tak vlastně je. I když už je to více jak pět let, každý den se do svého muže znova zamilovávám.

Je moc fajn, když na něco myslíte a už se nadechujete, že to řeknete a partner o tom najednou začne mluvit. Něco jako čtení myšlenek. Přitom to jde tak samovolně a přirozeně. Když se na sebe podíváme, jednoduše víme, co ten druhý chce. Nemyslím tím jen společné milování, ale i ostatní věci.

Naše propojení je tak silné, že i když jsme každý v jiné části republiky a jednomu se něco děje, druhý to vycítí. V dřívějších vztazích jsem nikdy nic podobného nezažila, protože jsem se na nový vztah dostatečně nepřipravila. Ani jsem nechápala, proč bych to vlastně měla dělat.

Říkala jsem si, že najít si chlapa přece není žádná věda. Jakým překvapením pak pro mě bylo, když jsem po pár letech zjistila, že to byl krok vedle. Náš vztah se začínal dostávat do stereotypu a první neshody byly na světě. Když se na to zpětně podívám, ničeho nelituju, protože mi předchozí partneři ukazovali, co jsem potřebovala vědět.

Myslela jsem si, že je to asi normální, vždyť drtivá většina kamarádek to měla podobně. Přijala jsem to jako fakt. Jenže po nějaké době mě cosi silného táhlo do Indie. Ze dne na den jsem se rozhodla, že na měsíc odjedu na jednu tamní univerzitu a utříbím si své myšlenky. Po návratu jsem byla stejná, ale přece jiná. Když jsem si sama v sobě udělala pořádek, věděla jsem přesně, co mám dělat.

vděčnost, že ho mám

Po nějaké době jsem se seznámila s Vítkem, mým současným manželem. Cítila jsem hned zpočátku, že tohle je přesně muž, kterého jsem si přála. Ale bylo to jiné než předtím, hlubší a silnější. Když se na to dnes po společně prožitých letech znova z nadhledu podívám, cítím obrovskou vděčnost. Na tohoto muže jsem se vědomě připravila.

Jsem za něj vděčná

Užíváme si sami sebe na všech úrovních se stejnou intenzitou, jako v prvních měsících vztahu. I když jsme každý jinde, těšíme se na sebe jako na začátku.  Samozřejmě, že jsme za dobu našeho vztahu zažili nějaké výzvy. Nemáme se potřebu hádat, protože společně usilujeme, aby náš vztah i nadále vzkvétal. I když jsem někdy smutná a nemám svůj den, Vítek vždy přijde s něčím, čím mě totálně dostane zpět do dobré nálady a harmonie.

Jsem vděčná, že mě podporuje v mých činnostech a projektech. Díky němu můžu světu předávat co umím. Z každého mého úspěchu se raduje úplně stejně jako já. Dává mi prostor a je šťastný, když jsem šťastná i já. Jsme jako mozaika, která se vzájemně doplňuje. Jsem vděčná za den, kdy jsme se potkali.

Dnes vím, že díky vědomé přípravě a rozhodnutí, že chci jít vstříc své Lásce, se kterou bych mohla sdílet svůj plný život, můj život nabral úplně jiné obrátky. Pokud cítíte touhu, že i vy byste chtěla potkat muže, se kterým budete naplno sdílet svůj život, nezapomeňte na pečlivou přípravu. Stonásobně se vám vrátí. Nevíte jak na to? Ráda vám ukážu cestu.

vděčnost

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.