Chcete se konečně seznámit s tím pravým, jenže nemáte dostatek příležitostí k seznámení?

 

Už vás nebaví sedět po večerech sama doma jako kůl v plotě, ale chcete se konečně seznámit s tím pravým?

Chápu vás, byla jsem na tom úplně stejně. Při pohledu na šťastné páry si si říkáte jak je možné, že zrovna vám se ve vztazích nedaří. I když to s vašim novým objektem vypadá nadějně, stejně se něco pokazí...

Možná vás napadají tyto myšlenky

 • Hnusí se vám manipulace, ale přitom chcete objevit toho správného chlapa pro život.
 • Když někoho zajímavého poznáte, zjišťujete, že váš vyvolený má doma manželku a tři děti.
 • Stále hledáte možnosti, aby to konečně vyšlo, jenže nakonec vám zůstanou jen oči pro pláč.

Mrkneme společně přímo na jádro pudla. Ukážu vám, jak se ve výběru partnera konečně trefit do černého.

My, ženy často hledáme partnera snů, ale nepřemýšlíme nad tím, jak se stát ženou, po které bude takový muž toužit. Proto vznikl e-book Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce. 

S online seznamováním jsem během deseti let nabrala mnoho praktických zkušeností. Naučím vás, jak se efektivně seznámit s mužem svého srdce. Pomoci odzkoušených kroků vám prozradím, jak postupovat od rozhodnutí najít si partnera, až po začátek vašeho společného soužití. Co přesně udělat a na co si naopak dát pozor. I vy můžete mít po boku muže svého srdce, když si to sama dovolíte.

Představte si ten úžasný pocit, že máte po boku muže, kterého jste si opravdu přála. Ukážu vám, jak i vy můžete poznat muže svého srdce prostřednictvím internetu. 

Asi vás napadne: Pro pána Jána, internet!? Ani za nic. Chápu vás, byla jsem na tom dřív úplně stejně. Už jen při pomyšlení se mi ježily chlupy. Ale pak jsem ji vyzkoušela a objevila svého muže, kterého bych jinak neměla šanci potkat.  Ukážu vám, jak se mi to podařilo. :-)

Moje osobní zkušenost s online seznamkami

Díky online seznamce mám po boku muže, po kterém jsem vždy toužila. I když jsem si v minulosti řekla, že seznamka už nikdy, poučená ze svých předchozích chyb, jsem ji vyzkoušela znova. Dnes na tento způsob seznamování nedám dopustit. 

Ale vždycky to tak nebylo.

V dětství jsem se často stěhovala z místa na místo.  Našla jsem si několik přátel a zvykla si na nové prostředí. Po maturitě jsem se dostala na svou vysněnou školu. Studium znamenalo další stěhování. Staří přátelé byli daleko. Toužila jsem po lásce, proto jsem se rozhodla vyzkoušet internetovou seznamku. Sice jsem se styděla, aby mě tu nikdo neviděl, ale šla jsem do toho. Po mnoha neúspěšných schůzkách jsem seznamky zavrhla jako nefunkční prostředek. 

Když mi v průběhu dalších let vztahy nevycházely, začala jsem o seznamkách více přemýšlet. Aktivně jsem zjišťovala, proč mi online seznámení vlastně nefungovalo. Nebylo to seznamkami, ale mnou. Zjistila jsem, jaké chyby jsem dřív dělala a vyzkoušela seznamku znova. Našla jsem díky ní muže, kterého bych jiným způsobem neměla šanci potkat. Po dvou letech jsme se vzali. I když už jsme spolu něco zažili, den co den se do něj znova zamilovávám a vím, že bych ho dnes za nic  na světě nevyměnila. 

 

Ukážu vám:

 • Podle jakých kritérií si zvolit pro sebe tu nejlepší seznamku
  Seznamek je na internetu celá řada, ale každá z nás je jiná, tudíž máme i jiné požadavky. Rozebereme si je do detailu, abyste měla jasno, která bude pro vás ta nejlepší.
 • Jak udělat dobrý dojem hned během seznámení
  Prozradím vám, jak muže zaujmout už během prvního písemného projevu. Dozvíte se, jak zůstat sama sebou a přitom zazářít.
 • Jak se stát pro muže neodolatelnou ženou
  Vyladíme strunky vaší neodolatelnosti, abyste se stala přitažlivou ženou, po které budou muži šílet.
 • Jak odhalit varovná znamení
  Opatrnosti nikdy nezbývá, proto mám pro vás hned několik bezpečnostních tipů. Zjistíte, jak už v začátcích odhalit varovná znamení ještě předtím, než se s mužem osobně setkáte. Vyvarujete se tak zbytečných zklamání během osobního setkání.
 • Jak se efektivně připravit na první rande
  Podíváme se, na co se zaměřit, abyste na nic nezapomněla a cítila se během osobního setkání dobře. Mrkneme taky na konverzační témata, abyste byla v pohodě a schůzku si tak naplno užila.
 • Jak vykročit do nového vztahu pravou nohou
  Rande dopadlo dobře, ale co dál? Zaměříme se na kontakt po schůzce a začátek vašeho nového vztahu, aby se rozvíjel podle vašich představ. Dozvíte se, jak si udržet mužovu pozornost i během společného soužití.

To vše vám dnes nabízím za 590 Kč
317 Kč vč. DPH

Zdá se vám to hodně? Nebo málo? Za tuto cenu si můžete dopřát manikúru, hodinovou masáž, nebo dobrou večeři v restauraci. Nebo je můžete investovat do setkání s mužem svého srdce a dobrou večeři si dát spolu. 

Jedna běžná hodinová konzultace u mě vyjde na 1000 Kč, ale abychom stihly vše potřebné probrat, potřebovaly bychom k tomu minimálně 3 takové konzultace. Proto vznikl tento e-book.

A PROTOŽE RÁDA ROZDÁVÁM DÁRKY, PŘIBALÍM VÁM K E-BOOKU HNED TŘI

PRACOVNÍ TAHÁK

v hodnotě 250 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÉ

Pracovní tahák vám pomůže převést veškerou teorii z e-booku do praxe. Sestavila jsem ho přehledně podle jednotlivých kapitol z e-booku, aby se vám v něm dobře orientovalo. 

 

MEDITACE LÁSKY

v hodnotě 259 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÉ

Sestavila jsem pro vás jednoduše aplikovatelnou meditaci, která vám pomůže urychlit výsledky. Zvládnete ji i bez předchozích zkušeností.  Přidala jsem vám k ní i návod, jak ji správně použít, abyste z ní měla maximální užitek. 

 

 

Co získáte?

Proniknete do tajů neodolatelnosti

Za pomoci praktických tipů se během krátké doby stanete přitažlivou ženou. Muži to rychle vycítí.

Objektivní pohled

Nejsem aktivně spřízněná s žádným seznamovacím webem a informace o seznamkách jsou tudíž zcela objektivní, založené na mých osobních zkušenostech.

Setkání s mužem svého srdce

Zvýšíte své šance k setkání s mužem svého srdce. Podle jednotlivých kroků budete vědět, jak ho rozpoznat.

Ucelený manuál v elektronické podobě

Můžete si jej nahrát do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Budete tak mít e-book stále k dispozici bez tahání těžkých papírových knih.

Reálné zkušenosti z praxe

To, co funguje jsem odzkoušela za vás. Namísto zkoušení a zklamání si můžete užívat plnohodnotný partnerský život.

Praktické bonusy

K e-booku vám přidám tři hodnotné dárky. Usnadní vám cestu směrem ke svému muži a urychlí vaše výsledky.

Co o Lexikonu říkají čtenářky?

Seznamování přes internet je v dnešní době pro mnoho žen správnou volbou k tomu najít si partnera. Problém je, že mnoho z nás v tom "neumí chodit". Nevíme, jak poznat dobrou seznamku, jak se chránit, jak se vyvarovat zbytečných chyb a nebo podle čeho zhodnotit mužský protějšek. V tomto e-booku budete provedeni vším základním okolo seznamování se přes net a celý manuál vám nejen seznámení neskutečně ulehčí a zrychlí, ale také vám pomůže si ujasnit mnoho věcí sama v sobě. Velmi se mi (vedle praktických rad) líbil důraz na vědomí vlastní hodnoty, toho zůstávat sama sebou a uměle neupravovat sebe, svůj životní styl ani režim dne. Svoboda, volnost a vyzařování vlastní hodnoty je základem dobrého seznámení se a zde se tento apel táhne celým e-bookem jako červená nit. A to považuji za velký bonus celého tohoto manuálu.
Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz
EBook som prečítala jedným dechom. Je fakt dobre prepracovaný. Napísany fundovaně, je vidět, že má autorka so zoznamovaním sa prostrednictvom internetu a naslepo dobré skúsenosti. A hlavně, čo sa mi pacilo, sú užitocné rady, na čo sa dopredu pripraviť, čo si ujasnit už hned na začiatku. Kéž bysom mala takéto rady v mojej mladosti.
Simona Csanyiova
E-book Seznamte se jednoduse a efektivne s mužem svého srdce je písaný veľmi pútavo, je v ňom kopu užitočných informácií, rád, návodov, AHA momentov, podčiarknutý osobnými skúsenosťami autorky, čo poskytuje vierohodnosť celého e-booku. Odporúčam prečítať si ho nielen ženám hľadajúcim muža svojho srdca, ale aj zadaným, aby sa mohli dozvedieť nové informácie a ak nie nové, tak si uvedomiť, kde vznikajú prípadné nedorozumenia v bežnom partnerskom živote a čomu sa vyhnúť.
Soňa Mlynarčíková

MOŽNÁ VÁS NAPADNOU NĚJAKÁ ALE

Bojím se, že se na seznamce spálím. 

Chápu vaše obavy. Sama jsem po několika neúspěšných schůzkách internet zavrhla jako nefunkční prostředek k seznámení. Pak jsem si uvědomila, na co si dát pozor a vyzkoušela seznamky znova. Dnes na ně nedám dopustit, protože jsem díky jedné z nich objevila muže svého srdce. Naučím vás, jak je správně používat. 

Seznamování přes internet mi přijde nepřirozené. 

Ještě před dvaceti lety byl internet pro většinu lidí něco jako scifi. Dnes tady hledám různé informace, nakupujeme a sledujeme pořady. V době, kdy měl doma málokdo počítač, byla tato forma pro většinu lidí opravdu nepřirozená. Jenže v dnešní uspěchané době, kdy nás tlačí čas, řešíme spoustu záležitostí na internetu zcela přirozeně. Proč to nezkusit i se seznámením? Nebýt internetu, nepoznala bych svého partnera ani mnoho svých přátel. 

Když já mám na chlapy smůlu.

Taky jsem si to po svých nevydařených vztazích myslela. Pak jsem si ale uvědomila, že aby se moje realita mohla změnit, potřebuji začít u sebe. Nikde nenajdete napsáno, že musíte být celý život nešťastná. Když vezmete život plně do svých rukou, začnou k vám přicházet nové příležitosti, které by vás dřív ani nenapadly.

NÁKUPEM NIC NERISKUJETE

Pokud i přes mou velkou snahu zjistíte, že jste čekala něco jiného, informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, vrátím vám bez otázek peníze zpět. Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.  

0
kapitol
0
prakticky popsaných stran
0
odzkoušených kroků
0
hodnotné bonusy

Teď je ten nejlepší čas na setkání s vaši Láskou. Cesta je připravená. Stačí vykročit.

Do konce zbývá už jen

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje a zaplaťte objednávku prostřednictvím bankovního převodu nebo kartou. E-book vám přijde e-mailem ihned po připsání platby na můj účet.