Rozhovor: Seznamovací večírky

Možná už jste uvažovala, že byste vyzkoušela seznamovací večírek. Ale říkáte si, že se vám nechce jít do neznáma, když nevíte, jak to tam chodí. Proto se na seznamovací večírky dnes zaměříme. Klára Le Cornu je už nějakou dobu pořádá. A jde jí to velmi dobře. Mnoho lidí díky ní už objevilo svůj protějšek. Dnes vám o večírcích něco prozradí. Dozvíte se jak probíhají a jestli je to pro vás to pravé ořechové.

Seznamovací večírky

Kláro, řeknete nám více o sobě a svých seznamovacích večírcích?

Rozhodla jsem se dělat něco dobrého pro lidi, dát jim prostor k seznámení, vrátit se zpět k normálnosti, seznamovat se a poznávat se v tváří v tvář. Proto jsem založila Singles in Prague – hezký lidsky milý projekt, který se šíří mezi lidmi prostřednictvím mluveného slova, tichou poštou.

Cílem našich večírků je si hlavně užít večer, na nic netlačíme, žádné očekávání – žádné zklamání. Prostě přijďte se pobavit, užít si večer a třeba budete mile překvapeni. Možná se seznámíte s novými přáteli, získáte obchodní kontakty nebo najdete i lásku Vašeho života! Vše je možné.

Jaká je vaše hlavní cílová skupina?

Na našich seznamovacích večírcích máme skupin několik, nedá se říct, že by byla některá hlavní. Kategorie večírků jsou následující:
– česky mluvící 30+
– anglicky mluvící 30+
– česky a anglicky mluvící 45+ (stačí umět jen jeden jazyk a přijít, je to hezké spojování lidí, kteří by se v běžném životě nepotkali)
– lesby, lesbičky – jakýkoli věk

Proč právě pro tyto cílové skupiny?

Protože tito lidé nemají tolik možností se někde seznámit. Životy mají většinou plné a rozběhnuté a v denním kolotoči všech pracovních povinností a běhu běžného života se sice seznamují, ale mají menší možnosti než mladší věková skupina.

Jak seznamovací večírky probíhají?

Lidé přijdou na večírek a mají volný prostor ke komunikaci. Další práce je na mně a mém týmu. Vytvořit jim atmosféru, aby se cítili dobře.  Někdo je extrovertní a jde do prostoru bavit se s lidmi sám a je to v pohodě. Někdo je rád, když mu trochu pomůžeme. Každý se baví s každým a žádné předsudky. Všichni máme nějaký životní příběh za sebou a jsme tu, aby bylo dobře a tak to je.

Dále organizujeme aspoň dvě jednoduché aktivity k podpoře vzájemné komunikace. Cílem je aby se rozbily hloučky lidí. Přece jen, když přijdete na seznamovací večírek s kamarádkou, tak je nesmysl, abyste se bavila celý večer se svou kamarádkou. Tak se neseznámíte. Do toho všeho nám hraje pěkná hudba. Klienti si mohou vybrat písničku na přání.

Všem raději říkáme: Neočekávejte, že hned na prvním večírku poznáte svého budoucího partnera. Třeba se to stane, vše je možné, ale neočekávejte přespříliš. Chce to na večírky chodit a zkoušet to.

Jak často se večírky konají?

Klasické seznamovací večírky bývaly 2x měsíčně a nyní jsou 1x měsíčně. Zachováváme si exkluzivnost večírků a chodí více lidí. V současné době chodí na každý večírek 60-80 lidí.

Jací lidé sem převážně chodí?

Různí, všichni, inteligentní milí lidé. Ti, co přijdou jsou opravdu bezva. Mají zájem se seznámit a jsou otevření novým věcem, novým zážitkům. Mají radost, že se děje něco nového v jejich životě. Obavy a stydlivost jdou stranou. Vědí, že nemají co ztratit.

Jaká je úspěšnost nalezení vhodného protějšku?

Když se budeme bavit o konkrétních číslech: Večírky 20-25 %, Seznámení na míru 80 %.

Také děláme Seznamování na míru , kde je úspěšnost nalezení vhodného protějšku 80 90 %. Vzhledem ke stále se měnící skupině lidí – lidé se scházejí a rozcházejí a také se u nás na večírcích dávají dohromady, máme konstantní potřebu nových lidí. Čím více lidí přijde, tím je větší šance pro Vás najít si  pro Vás někoho významného pro Váš život.

Jaký je postup, když se chce na večírek přihlásit nový zájemce?

Zájemci o večírek se přihlašují  na webové stránce www.SinglesInPrague.cz kde si vyberou večírek, na který mají zájem přijít. Vedle večírku kliknou na Zúčastnit se, kde vyplní své údaje: jméno, email. Poté dostanou potvrzující email s informacemi kde a kdy se večírek koná a informace k platbě.

Oslovily vás seznamovací večírky?

Láká vás najít si tímto způsobem muže svého srdce? Pak vyzkoušejte. Můžete tak poznat i zajímavé přátele. Pokud si svou přitažlivost chcete ještě trochu vypilovat a otevřít se novému vztahu, omrkněte meditaci Setkání se spřízněnou duší.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.