Kde se seznámit se sympatickým mužem?

Lámete si hlavu, kde se seznámit se sympatickým mužem? Mám pro vás dobrou zprávu. Muži nejsou jen v barech, ale seznámit se s nimi můžete také během každodenního běžného života.  Muži jsou totiž všude! Každý den máte příležitost se s nimi seznámit. Stačí se jen dívat.

V dnešním článku se zaměříme na seznámení, které můžete využít, aniž byste musela dělat něco speciálního. A ukážu vám, jak zvýšit svou šanci a úspěch, které přeměníte na začátek konverzace. Takže pojďme na to. 🙂

Tipy, které vám seznámení usnadní

Usmívejte se a buďte přístupná

Příjemný úsměv vám seznámení maximálně usnadní. Když budete na své okolí působit přístupně a mile, pak vás tak budou vnímat i muži. Rádi se pak s vámi dají do řeči a zbytek je už na vás.

Správné načasování

Pokud vidíte, že muž telefonuje, pospíchá, nebo má blbou náladu, nechoďte za ním. Má v hlavě pravděpodobně spoustu svých problémů a tím, že vás odmítne, vám sníží zbytečně vaše sebevědomí. Přitom to nemusí nutně znamenat, že by se s vámi nechtěl seznámit, jen jste nevystihla načasování.

Seznámit se bez nátlaku a přirozeně je tím nejlepším způsobem. V tomto případě platí dobrý oční kontakt. Pokud se na vás muž usměje, máte zelenou.

Kde se seznámit se sympatickým mužem?

Veřejné dopravní prostředky

Jezdíte občas vlakem či autobusem? Pokud ne, vyměňte občas auto za tento typ prostředku. Nikdy nevíte, kde se seznámíte se sympatickým mužem. Když jsem jela z Prahy, neměla jsem si kam sednout, protože jelo hodně lidí. Byla jsem z toho mírně podrážděná, protože bych jinak stála asi tři hodiny.

Při procházení vlaku jsem objevila pár volných míst. Jedno bylo vedle sympatického muže. Nelenila jsem a zeptala se, jestli si můžu přisednout. Přikývl a s úsměvem prohlásil, že ano a pustil mě vedle sebe. Usmála jsem se taky. Po chvilce jsem se zeptala, jestli jede taky na Moravu.

Dali jsme se do řeči a bavili se celou cestu. Zjistili jsme, že bydlíme od sebe asi 50 km. Nakonec jsme si vyměnili si čísla a domluvili se, že se potkáme na kafe. Kdybych tehdy jela autem, pak bychom se určitě nepotkali.

Kavárna

Ráda chodím tu a tam do kavárny. Když mi tu skončila jedna schůzka, viděla jsem u vedlejšího stolu sedět muže, který četl zajímavou knížku. Mám knihy moc ráda. Všimla jsem si, že po očku občas pokukoval po kavárně.  Ze zvědavosti jsem se zeptala, co čte zajímavého. Nebylo tehdy mým záměrem seznámení, ale přesto jsme se dali do řeči a asi po třech minutách si ke mně přisedl.

Pošta, banka

Na poštu a do banky chodíme jednou za čas všichni. I tady potkáte mnoho zajímavých mužů. Když jsem vcházela do banky, přidržel mi jeden muž dveře. Poděkovala jsem mu úsměvem a šla dál. Za chvíli jsme oba čekali, než se dostaneme na řadu. Měl na sobě pěknou košili a jevil se přístupně. Pochválila jsem mu ji a zeptala se, kde ji koupil. Ochotně mi to prozradil.

Než jsme došli na řadu, ještě jsme se chvíli bavili. A protože bylo málo času, dali jsme si kontakty a domluvili jsme se, že si zavoláme.

Supermarket

Po dlouhé schůzce, kdy jsem nestihla oběd, mě napadla myšlenka, že si aspoň koupím něco v supermarketu.  V řadě za mnou stál sympatický muž, který měl v ruce lahev s vodou a bagetu. Zeptala jsem se ho: “Taky jste dnes nestihl oběd?” Usmál se a dal se se mnou do řeči, že měl dnes mnoho schůzek a nestihl se najíst. Před rozloučením si řekl o mé telefonní číslo a domluvili jsme se, že si oběd dáme někdy i spolu.

Fronta

Nikdy jsem nesnášela dlouhé fronty, ale jedna se docela vyplatila. Při návštěvě pošty jsem věděla, že si tady a si nějakou dobu počkám. Už jsem nervózně přešlapovala na místě a všimla si, že za mnou stojí sympaťák, který začíná být taky značně nervózní. Otočila jsem se a podívala jsem se směrem dozadu. Při pohledu zpět jsem se na něj jemně usmála se slovy, že se tu dnes asi načekáme.

Opětoval mi úsměv a dali jsme se do řeči. Během těchto deseti minut jsem se dozvěděla, že na poště nebyl asi 10 let, protože pracuje převážně on-line a navíc je sám. Tak jsem si vzala kontakt pod záminkou, že bych se ráda dozvěděla více o jeho projektech. 😉

Seznámit se můžete kdekoliv

Jak sama vidíte, není nutné nic vymýšlet. Seznámit se můžete prakticky kdykoliv a kdekoliv. Život vám přináší možnosti, stačí se jen dívat.

Chcete se snadněji seznamovat a působit na muže jako magnet? Pak mám pro vás Manuál. Najdete ho tady>>

 

 

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.