Jak sbalit toho pravého

Možná už se vám nechce čekat, kdy se objeví váš nový objev. Po posledním rozchodu už je to nějaká doba a vnímat ten pocit, že vás večer doma někdo čeká (a nemyslím tím teď vaše čtyřnohé mazlíčky). Říkáte si, jak konečně tentokrát sbalit toho pravého chlapa?

Jak sbalit toho pravého

Určitě už jste se začetla do různých tipů, jak toho pravého “jednoduše” sbalit. Možná už jste některé z nich vyzkoušela, ale neúspěšně. Máte nutkání pozvat ho někam na kávu nebo skleničku. Nedělejte to. Můžete si tak své sympatie hned na začátku pěkně pohnojit.

Nechte se sbalit od něj. Ano, čtete správně. Potřebuje mít dojem, že on je ten lovec. Ale dejte mu najevo svůj zájem. Když budete jako neoblomná skála, pak ho to časem přestane bavit. Muži nás rádi dobývají, i když to někteří veřejně nepřiznají. Když mu jeho balící snahu až moc usnadníte, pak bude mít tendenci hodit zpátečku.

Staňte se půvabnou ženou

Zaměřte se sama na sebe. Muži mají vedle sebe rádi opravdové ženy se vším všudy. Takže pěkné oblečení, péče o svoji pleť  a celkový zjev podtržený příjemnou vůní. Zvýšíte tak své sebevědomí a muži to vycítí. Ruku na srdce, taky se vám určitě líbí muži, kteří o sebe pečují.

Možná si teď říkáte, že se nejlíp cítíte v dlouhé mikině a botaskách. Ok, proč ne. Když ale chcete na může zapůsobit, zvolte ženský outfit. Nemusíte se vzdávat ani svých oblíbených džín. Přidejte k nim pěknou halenku a boty a hned budete mít šmrnc.

Nezapomínejte ani na své vnitřní vyzařování. Často za mnou přichází muži, že potkali kočku jak lusk, ale jakmile otevřela pusu, věděli po pěti minutách, že s touhle si opravdu nezačnou. Pokud budete mít tendenci chovat se jako muž včetně peprného slovníku, pak vám ani sebelepší zjev nepomůže.

Oční kontakt

Když někde venku uvidíte muže, který se vám líbí, navažte oční kontakt. Často stačí otevřít oči. Možná už po vás delší dobu někdo pokukuje, jen čeká na vaši oční odezvu. Když se seznamujete přes internet, vnímejte vzájemně oční kontakt během první schůzky. Mnohé vám napoví.

Jak uhádnout tu pravou míru

Teď jsem vám asi nasadila brouka do hlavy. Říkáte si možná, jak uhádnou tu pravou míru, abyste ho hned v začátcích neodradila, ale nepůsobila zároveň jako nepřístupná skála. Na to mám jeden recept.

Přestaňte ho nahánět

Možná už máte rande za sebou a cítíte, že přeskočila jiskra. I tak si to můžete ještě pěkně pokazit. Pokud ho budete neustále bombardovat smskami, zprávami na Messengeru a často s ním dlouze telefonovat, pak v jeho očích ztratíte na hodnotě. Jakto? Protože ve vás uvidí snadnou kořist. Vybaví se mu hned obrázky žárlivky, která mu nedává dostatečný prostor. A to nechce. Potřebuje cítit, že má vedle sebe ženu, která s ním chce být, ne se na něj hned uvázat.

Dávejte mu najevo, že vás nemá stoprocentně jistou

Teď si asi řeknete, že nechcete hrát žádné hry a jednat na férovku. Líbí se vám a basta. Dobře, mrkneme na situaci z druhé strany. Když  vám dá najevo kamarád, že se mu líbíte, určitě vás to potěší. Pokud vás ale začne neustále nahánět a bombardovat, jak se budete cítit? V horším případě se necháte ukecat, ale bude ve vás blikat červená kontrolka pozor.

Nechte svůj vztah plynout

Odpusťte si hned v začátcích otázky typu chceš se mnou chodit, nebo myslíš to s námi opravdu vážně. Je mi jasné, že už se nechcete znova spálit, ale můžete si tím ošklivě naběhnout. Budete na něj tak působit jako zoufalá naháněčka s nízkým sebevědomím.

To neznamená, že se nemůžete bavit o svých prioritách a co od vztahu chcete. Nechte mu prostor, aby mohl žít i svůj život. Když bude mít dojem, že mu neustále stojíte za zadkem, nebude se ve vztahu cítit dobře. Když s ním budete, dejte mu najevo, že se s ním cítíte dobře.  Dejte si čas a nepospíchejte.

A jak ho nejlíp sbalit? Nechte se sbalit. Buďte ženou každým coulem. 🙂

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.