Rozhovor s Jirkou: Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje

Muži mají rádi, když vám nemusí číst myšlenky. Rozhovory s muži pro mě byly velmi inspirující, když jsem nedokázala pochopit, jak vztahy vlastně fungují.

Líbilo by se vám mít informace přímo ze zdroje? Několik mužů jsem pro vás vyzpovídala.

Dnes si budeme povídat s Jirkou Kopečkem, který je vášnivým řidičem taxíku společnosti Taxi Frida a šťastně zadaným mužem, který ví co chce. Získáte od něj zajímavé postřehy nejen o přátelství mezi mužem a ženou.

Jste zvědavá? Čtěte dál

1. Jaký typ muže jsi? Čím bys se charakterizoval?
To je velice složitá a záludná otázka. Ovšem jsem narozený v květnu a v mnoha směrech se projevuji jako typický blíženec. Inteligentní, aktivní a komunikativní, ovšem proměnlivý s mnoha zájmy. Nesnáším stereotyp.

2. Co tě na ženách nejvíce přitahuje?
Asi to, co každého muže 🙂 Ne, sranda. Na ženách je to různé. Tak jako s auty, každé má něco, tak i každá žena má “něco” co mě může přitahovat. Může to být postava, dlouhé vlasy, způsob vystupování nebo něco nepopsatelného, co mě může přitahovat, ale vlastně nevím co 🙂

3. Co tě naopak dokáže odradit?
Žena by měly být ženou, extrémy typu chování a mluva “dlaždiče” mě fakt nebere. Taktéž moc nemusím ženy, které kouří cigarety pravidelně. A přehnaná žárlivost též není na místě.

4. Vzpomínáte si na své rande, které byste mohl charakterizovat, že bylo vyloženě skvělé?Bylo jich několik, ale nějaké vyloženě skvělé a úžasné, které by předčilo všechno… Tak to si v rychlosti žádné nevybavím. Ovšem bylo jich několik vážně povedených. Spíš si člověk pamatuje rozchody 🙁

5. Může podle tebe existovat čisté přátelství mezi mužem a ženou?
Nemůže 😀 Nebo žádné neznám. Dříve či později se každé přátelství “zvrhne” v jakoukoliv formu milostnou anebo úplně skončí. Takže dle mě neexistuje.

6. Kde ses poznal se svou současnou partnerkou?
Jo, to kdybych věděl… Možná tohle je dobrá otázka pro ni 😀 Známe se již dlouho jako přátelé mezi mužem a ženou (viz. výše)… a momentálně jsme více než přátelé 😉

7. Jaké nejčastější chyby podle tebe ženy dělají během seznámení a vzájemného poznávání?
U mě vyhrává upřímnost, měla by být svá a na nic si nehrát. A netajit nějaké své fyzické “nedostatky”, některé se právě budoucímu partnerovi můžou líbit.

8. Je pro tebe u ženy prioritní vzhled nebo i jiné vlastnosti?
Kombinace. Žena by měla být tou reprezentativní částí ve vztahu, ovšem měla by se i umět chovat apod.

9. Máš nějaký vtipný zážitek s ženami, o který by ses s námi rád podělil?
Těch by bylo 😀 Ale nevím, zdali se některé dají publikovat. Ony by se v tom pak mohly poznat a co potom 😀

10. Je něco, co bys chtěl čtenářkám blogu vzkázat?
Ženy, buďte samy sebou a vymažte ze svého slovníku slovo “NIC”. 🙂 Jo, a některé věci prostě mužským nedojdou, tak nečekejte, že nám to dojde a raději nám to řekněte přímo.

Doufám, že vám dnešní rozhovor s Jirkou přinesl mnoho nových informací a máte lepší přehled o mužském smýšlení. 🙂

Pokud se vám rozhovor líbil, sdílejte jej dál se svými přáteli.

Chcete se zapojit do naší holčičí skupiny a probudit v sobě ženskost a půvab? Pak směle klikněte sem >>>.

 

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.