První kroky k muži mého srdce

Před nějakou dobou jsem se zamyslela, jaké byly první kroky k muži mého srdce. Vedly přes výživovou poradnu, kde jsem působila ještě před devíti lety.

V té době jsem se dostala k mnoha zajímavým knihám. Jednou z nich byla kniha Miluj svůj život. Tam jsem se poprvé dočetla také o meditaci. Uvědomila jsem si, že  mysl má obrovskou moc. Když se s ní naučíme správně pracovat, dokážeme svůj život obrátit o 180 stupňů k lepšímu.

Změna k lepšímu

Po přečtení jsem se rozhodla změnit své vnitřní vyzařování, začala jsem přemýšlet, jak začít. Otevřela jsem se změně. Začaly chodit první odpovědi. V nitru jsem cítila, že mi může pomoci meditace. Nijak zvlášť se mi tomu nechtělo věřit. Slovo meditace pro mě byla něco jako sprosté slovo.

Měla jsem meditaci spojenou s jógou, která mě dřív nebavila. Začala jsem si zjišťovat první informace. Říkala jsem si, že já a meditace kamarádkami nikdy nebudeme.  Mimochodem, podobné to bylo i s jógou. Pozdrav slunci se mimochodem později stal mým oblíbeným ranním rituálem.

Já a meditace? Ani náhodou.

Od říkaného chlebíčku největší kus. Pořád jsem přemýšlela a rozhodla se. že za vyzkoušení nic nedám. Když mě můj kamarád prováděl první řízenou meditací, nedokázala jsem ji úplně prožít. Jenže pak jsem se v jedné knížce dočetla, že lidská mysl je tak silná, že dokáže dosáhnout všeho, co si jen dokáže představit. Uvědomila jsem si, že vizualizace mého cíle mi může pomoci. Vyzkoušela jsem meditaci znova.

prvni-kroky-k-muzi-meho-srdce-2

Jenže ono to nešlo. Pořád jsem si říkala, že se přece nemůžu nechat takhle oblbovat. Stála jsem tehdy nohama pevně na zemi a nevěřila, že by něco jako meditace mohlo fungovat. Navíc, když mi představování moc nešlo. Postupem času začal červíček dloubat znova. Znovu jsem se zaposlouchala do meditace a nechala se vést mluveným hlasem.

Koule na noze

Měla jsem v sobě i staré nevyřešené křivdy, které jsem díky meditaci vytáhla na povrch. Když jsem se otevřela, nestačila jsem se divit, co se začalo dít. Samé změny k lepšímu. Proto jsem si řekla, že vyzkouším meditaci také k vizualizaci cílů, kterých chci dosáhnout. Když jsem se uvolnila, obrazy začaly přicházet. Vnímala jsem své představy jako realitu, která se mi děje.

Začala jsem si pravidelně představovat, že mám po boku svého pana Božského. Když jsem meditovala opakovaně, uvědomila jsem si, že si dokážu snadněji představit své cíle. Asi po měsíci mi pomalu přicházely do života první “náhody”. Zažívala jsem situace, které mě posouvaly směrem k cíli. Začala jsem potkávat lidi, kteří mi v tomto pomáhali. Vše se dělo tak samovolně a přirozeně, až se mi tomu nechtělo věřit.

Kráčela jsem po cestě a skládala jednotlivé dílky mozaiky do sebe. Začaly mi přicházet odpovědi, které jsem potřebovala slyšet, abych se při dalším seznamování zase nespálila. Díky pravidelné meditaci jsem si otevřela své srdce a otevřela se změnám. Když jsem se dostala na rozcestí, věděla jsem, kterou cestou se mám vydat, abych došla až k muži svého srdce. Tuto cestu popisuji podrobněji v e-booku Přestaň už být single.

Meditace se stala se mým oblíbeným pravidelným rituálem, na který nedám dopustit. Při pobytu, na univerzitě v Indii, jsem meditací strávila hodně času. Bavilo mě být sama se sebou a vnímat přítomný okamžik. Všechno plynulo tak přirozeně a samozřejmě.

Kroky k muži mého srdce

V životě můžete dosáhnout toho, co si vaše mysl dokáže představit. Jste zatím meditací nepolíbená? Určitě si ji vyzkoušejte. Pokud chcete objevit muže svého srdce, zaměřte se na něj ve své představě. Zavřete oči a opakovaně si představujte, že už jste spolu. Každý den si dejte chvilku, kdy si budete představovat sebe a muže svého srdce.

Kam zaměřujete svou pozornost, tam to roste. Když si vědomě nastavíte přitažlivost směrem k cíli, kterým může být muž vašeho srdce, stačí už poslouchat impulzy a nechat se vést svým srdcem. To je tím nejlepším rádcem, když je otevřené a zbavené zbytečných obav a bloků.

Cesta k muži vašeho srdce

Přemýšlela jsem, jak bych vám vaši cestu mohla usnadnit. Proto jsem natočila řízenou meditaci Setkání se spřízněnou duší. Je koncipována podobným způsobem, jaký pomohl před několika lety mně. Opakovaným poslechem nastavíte svou přitažlivost směrem k muži svého srdce. Omrkněte ji sama na tomto odkaze>>

prvni-kroky-k-muzi-meho-srdce

 

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.