Proklepněte si svého nového partnera

Jste čerstvě zamilovaná? Proklepněte si svého partnera, dokud je čas.

Volba správného partnera velmi ovlivňuje celý náš život. Můžete být velmi úspěšná, ale pokud to doma skřípe, bude se to nepříznivě odrážet na vašich výkonech. Budete mít dojem, že makáte jako šroubek, ale přitom to nemá žádný efekt. Místo toho budete hlavou doma, že jste se zase s chlapem pohádali, a že si v poslední době vůbec nerozumíte.

Když se sama sebe na začátku zeptáte, jestli je to ten pravý, určitě budete vnímat, že ano. Jenže jak opadnou růžové brýle a začnete řešit starosti, které každý vztah přináší, zjistíte, že si vlastně vůbec nerozumíte. Začnete se hádat, děti to budou špatně snášet. Zvážíte možnost rozchodu, jenže se vám začne honit hlavou, co ta hypotéka na krku a společné závazky. Dřív nebo později to skončí odcizením, nevěrou a rozchodem.

Jak ho proklepnout?

V počátečním nadšení to není zrovna procházka rajskou zahrádkou. Pokud jste čerstvě zamilovaná, podívejte se na svůj nový objev z nadhledu. Jak se chová ke svému okolí? Jak to vypadá u něj doma, nebo jak se projevuje mezi svými přáteli? To jsou všechno drobnosti, které vám ukáží hodně. Mějte oči otevřené.  Když budete sledovat, co se děje, všimnete si věcí, které byste za jiných okolností neviděla.

V budoucnu si tak ušetříte mnoho zbytečných zklamání. Pak si řeknete, že kdybyste už na začátku věděla jaký je, rozhodla byste se tehdy jinak. Když už máte dítko na cestě nebo společnou hypotéku, pak je to daleko složitější. Hlavou vám bude probíhat myšlenka: Kde je chyba, že nemůžu najít vyhovujícího partnera?

Ale co když už je pozdě?

Pokud už máte toto všechno za sebou, nezoufejte. Není nikdy pozdě začít znova. I když už vás to stálo mnoho peněz, úsilí a stresu,  může to být teď jiné. Není řešením uzavřít se do sebe a říct si, že už raději budete nadobro sama, než abyste se trápila. Šrámy na srdci se musí sice nějakou dobu zacelit, ale člověk je od přírody společenský tvor a samotu zvládá hodně špatně.

Život je krátký a já s oblibou říkám, že není čas ztrácet čas. Nikdo z nás neví, jak dlouho tady na světě budeme. Prožívejte naplno každý den svého života. Pokud se konečně chcete vymanit z koloběhu pokus omyl a přestat být single, pak svou novou Lásku hned zpočátku proklepněte.

Proklepněte si svého nového partnera

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.