Proklepněte si svého nového partnera

Jste čerstvě zamilovaná? Proklepněte si svého partnera, dokud je čas.

Volba správného partnera velmi ovlivňuje celý náš život. Můžete být velmi úspěšná, ale pokud to doma skřípe, bude se to nepříznivě odrážet na vašich výkonech. Budete mít pocit, že makáte jako šroubek, ale přitom to nemá žádný pořádný efekt. Namísto toho budete hlavou doma, že jste se zase včera pohádali a že si v poslední době vůbec nerozumíte.

Když se sama sebe na začátku zeptáte, zda je to ten pravý, bude vaše odpověď zcela určitě ano. Jenže jak opadnou růžové brýle a začnete řešit starosti, které každý vztah přináší, zjistíte, že si vlastně vůbec nerozumíte. Budete se hádat, děti to budou špatně snášet. Zvážíte možnost rozchodu, jenže se vám začne honit hlavou, co ta hypotéka na krku a společné závazky. Dřív nebo později to skončí odcizením, nevěrou a rozchodem.

Jak ho proklepnout?

Vím, že to v počátečním nadšení není jednoduché, ale pokud jste čerstvě zamilovaná, zkuste se na partnera podívat z nadhledu. Jak se chová ke svému okolí? Jak to vypadá u něj doma, nebo jak se projevuje mezi svými přáteli? To jsou všechno aspekty, které vám mohou hodně ukázat. Jednoduše si svého partnera proklepněte a mějte oči otevřené. Když budete sledovat, co se děje, všimnete si věcí, které byste za jiných okolností neviděla.

V budoucnu si tak můžete díky tomu, že si svou Lásku proklepnete, ušetřit mnoho zbytečných zklamání, které volba špatného partnera přináší. Pak si řeknete, že kdybyste už na začátku věděla jaký je, rozhodla byste se tehdy jinak. Když už máte dítko na cestě nebo společnou hypotéku, pak je to daleko složitější. Hlavou vám bude probíhat myšlenka: Kde je chyba, že nemůžu najít vyhovujícího partnera?

Ale co když už je pozdě?

Pokud už máte toto všechno za sebou, nezoufejte. Není nikdy pozdě začít znova. I když už vás to stálo mnoho peněz, úsilí a stresu,  může to být teď jiné. Není řešením uzavřít se do sebe a říct si, že už raději budete nadobro sama, než abyste se trápila. Šrámy na srdci se musí sice nějakou dobu zacelit, ale člověk je od přírody společenský tvor a samotu zvládá hodně špatně.

Život je krátký a já s oblibou říkám, že není čas ztrácet čas. Nikdo z nás neví, jak dlouho tady na světě budeme. Důležité je prožít každý den života naplno. Pokud se konečně chcete vymanit z koloběhu pokus omyl a přestat být single, pak svou novou Lásku hned zpočátku proklepněte.

Proklepněte si svého nového partnera

Anna Lukšová
Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Příručka pro nezadané

    hardbackcoverstanding_300x400 Zjistěte, jak se stát ženou, po které muž vašeho srdce touží.

  • Nejnovější příspěvky