Proč zrovna já mám smůlu na chlapy?

Tolik nadějných objevů, jenže ani s jedním to nevyšlo. A pak si trápíte hlavu otázkou, proč zrovna já mám smůlu na chlapy? Pak vidíte všude okolo sebe, na seznamkách i na ulici muže, kteří jsou zoufalí a snaží se za každou cenu nějakou oběť sbalit. Jste zoufalá, protože vnímáte, že všichni normální muži už dávno vymřeli? Nevymřeli, jen se k nim potřebujete dostat. Jak? To se dočtete v tomto článku.

Mám smůlu na chlapy

Tuhle větu jsem si dřív taky často říkala, když se z další nadějné známosti vyklubal muž, se kterým jsem si svůj partnerský život absolutně nedokázala představit. Kolem mě spokojeně zadané a vdané, v lepším případě těhotné kamarádky, které mi klidu rozhodně nepřidaly. Biologické hodiny těsně před výbuchem a kolem nikdo “normální” pro vážný vztah.

Přitom jsem neměla problém, že by o mě muži nejevili zájem. Byla jsem samostatná a dokázala se o sebe postarat. Jenže když už se klubal zajímavý vztah, tak jsem se dozvěděla, že je buď ženatý, nebo největší chudák pod sluncem, který je zhrzený z posledního vztahu. V dalším případě pak rande probíhalo jako monolog. Po necelých třech minutách zájmu o mě jsem si vyslechla min. hodinovou přednášku o jeho skvělé práci, aut, nebo bývalek.

Proč zrovna já?

A to byl první kámen úrazu. Začala jsem se litovat, jaká jsem chudinka. Když se dostanete do role oběti a hledáte nového partnera, pak si k sobě přitáhnete člověka, který vám tyto pocity bude zrcadlit. Tím pádem to bude muž, který se taky lituje, nebo je zhrzený ze svého posledního vztahu či manželství.

Jste žena, která má svou hodnotu

I když vám poslední vztah nevyšel a máte pocit, že už máte dávno po sezóně, není nic ztraceno. Lidé se stále scházejí a rozcházejí a někdy si po společně strávených letech uvědomí, že jsou někde jinde. A neznamená to, že by jeden z partnerů byl horší než ten druhý. Každá z vás je trošku jiná a hledá něco jiného. To je dobrá zpráva, protože zrovna vám může maximálně vyhovovat muž, který se rozešel se svou ženou proto, že už si nerozuměli.

Všechno začíná ve vaší hlavě

Když se budete stále bát, že máte smůlu na chlapy a věnujete této myšlence svou energii, pak vemte jed na to, že si k sobě nějakého zoufalce přitáhnete. Ale nehažte hned flintu do žita a zaměřte se sama na sebe. Identifikujte si, čeho se ve vztahu bojíte a co chcete. Jakmile máte sama v sobě pořádek, pak můžete začít randit.

Podobné přitahuje podobné

Když se vydáte na další schůzku, mějte na paměti, že podobné přitahuje podobné. Pokud v sobě máte ukryté ještě strachy nebo šrámy z právě ukončeného vztahu, pak si rande rozmyslete. Když budete skákat ze vztahu do vztahu, ztratíte další měsíce až roky svého života. Ve výsledku zjistíte, že je váš vztah stejný nebo horší, než ten minulý.

Zodpovědnost za svůj život

Každý člověk, se kterým se v životě potkáte, vám má něco ukázat. Možná je to něco, co nechcete, nebo to, co chcete změnit. I když je vaše zkušenost nepříjemná, měla vám něco předat a ukázat. Jak s tímto faktem naložíte, je už jen na vás. Ale všechno se dá změnit, i okruh lidí, který vám teď dvakrát nevyhovuje. Zeptejte se sama sebe, co můžu každý den udělat proto, abych konečně potkala muže, po kterém mé srdce opravdu touží? Naslouchejte svému nitru.

Život je krátký není našim údělem, abychom se na světě trápili, ale žili spokojeně a v harmonii (nejen) ve svých partnerských vztazích. A pokud přece jen tápete jak začít a trefit se konečně volbou partnera přímo do černého, pak mrkněte na e-book Přestaň už být single>>>.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.