Proč mě muži nechtějí?

Už se vám někdy stalo, že jste si vyhlédla zajímavý objev, jenže on si vás vůbec nevšímal? Říkala jste si: Proč mě muži nechtějí. Ale na druhé straně se na vás lepí muži, o které pro změnu nemáte zájem vy? Pak od svých blízkých posloucháte, že jste přehnaně náročná. Jenže …. Když vy to cítíte úplně jinak a Amorův šíp zamířil pěkně vedle.

Proč to tak je? A co s tím můžete udělat? Na to se zaměříme v dnešním článku.

Proč mě muži nechtějí?

Možná už jste zažila, že se do vás zamiloval kolega nebo známý, kterého jste vůbec nechtěla. Pak jste objevila muže, který vás doslova očaroval. Jenže ten si vás zase vůbec nevšímal. A to jste se mohla přetrhnout, ale stále vám dával najevo, že neexistujete. Začínají vás přepadat myšlenky, že jste asi náročná, protože vám váš kolega není dost dobrý.

Navíc biologické hodiny ve vaší hlavě neúprosně tikají a strach, abyste neměla náhodou po sezóně, vás podvědomě ženou do vztahů, které vás nenaplňují. Pak večer před spaním stále předjímáte nad myšlenkou, proč mě muži nechtějí a adrenalin vám neúprosně stoupá. Než se začnete namáhat mozkové závity, ujasněte si několik zásadních věcí.

Udělejte si jasno

Když víte, kam jdete, pak se snadněji dostanete i do cíle. Proto si položte otázky, díky kterým si uděláte jasno. Otázka proč mě muži nechtějí se tak pro vás stane minulostí.

Jakého muže chci?

Máte jasno, jakého chlapa vedle sebe chcete? Možná toužíte po krásných modrých očích, jenže ty vám šťastné partnerství opravdu nepřinesou. Vnímejte sama sebe, své zájmy a priority. Jaké to jsou? Při hledání partnera hledejte podobné hodnoty, protože jinak se budete míjet. A to je jen otázka času, kdy to jeden z vás nevydrží.

V jaké fázi se právě nacházím?

Možná už máte jasnou představu, jakého muže vedle sebe chcete. Teď se sama sebe zeptejte: Jsem žena, po které by mohl můj pan Božský toužit? Odpovězte si upřímně. Je přirozené, že jste na nějaké úrovni osobního rozvoje. Proto vedle sebe chcete muže, který je o stupeň výš. Protože takový typ mužů pro vás bude výzva a budou vás přitahovat.

To je důvod, proč vás nepřitahují někteří muži. Nejsou v ničem horší než vy, ale jsou trochu někde jinde a vy podvědomě víte, že byste si nerozuměli.  Zaměřte se na to, jak se stát ženou, která bude pro vašeho pana Božského výzvou a bude po ní opravdu toužit.

Vrána k vráně sedá

Podobné přitahuje podobné. Jestli k sobě chcete jiný typ muže, než jste měla doteď, potřebujete udělat něco jinak. V opačném případě se z vašeho nového partnera vyklube stejný případ, který jste vedle sebe nechtěla.  Ti, kteří vás obletují, ale vás to nějak nebere, nejsou chlapi pro vás. Protože jsou v jiné fázi než vy. Nebudete se s nimi cítit dlouhodobě komfortně.

Pokud vás zatím muži, které byste chtěla, nechtějí, neházejte flintu do žita. Pokračujte v seberozvoji. Zapracujte sama a staňte se ženou snů pro svého pana Božského. Dostanete se tak na úroveň muže svých snů a stanete se pro něj zajímavá a přitažlivá.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.