Přirozený humor jako pomocník při seznámení

Smějete se ráda? Výborně. Co kdybych vám řekla, že přirozený humor vám dokáže seznámení maximálně usnadnit. Dnes se s vámi podělím o tři výhody přirozeného humoru (nejen) na první rande, ale mrkneme spolu taky na to, jak takový přirozený humor může vypadat.

Představte si, že sedíte na rande, proti velmi sympatickému muži, kterého toužíte zaujmout. Pozorně vás poslouchá, směje se vašim vtipům a cítí se ve vaší společnosti velmi příjemně. Svými signály vám dává najevo, že se s vámi chce potkat znova a prohloubit váš vztah.

Za pomoci přirozeného humoru můžete této velmi příjemné představy dosáhnout ve svém reálném životě. Osobně jsem přirozený humor, (nejen) na prvním rande, s velkou oblibou používala. Mužům se velmi líbil, protože jsem během schůzky působila uvolněně a přístupně.

Jak vám přirozený humor pomůže při seznámení?

O zdravotních účincích smíchu vám jistě nemusím dlouho povídat.  Smích je nejen zdravý, ale také prodlužuje život.  Navíc vám pomůže při poznávání vašeho nového partnera. To už jsou hned dva důvody, proč ho začít používat ve svůj prospěch, co myslíte?

Přirozený humor rozbíjí stěny mezi lidmi

Všimla jste si, kolik lidí se dnes vzájemně uráží,  hádá a čeká, že se jim někdo omluví, když to sami neumí? Vzpomeňte si na své dětství. Když dospíváme, smějeme se čím dál tím méně. Rozbijte pomyslnou stěnu přirozeným humorem. Uvidíte, že lidé budou dobře reagovat. Začnou vás vnímat jako příjemného člověka, se kterým se cítí velmi příjemně.

Humor překonává trapné pocity ticha s lehkostí

Pověstné trapné ticho dřív nebo později přijde, tomu se nevyhnete. Já vím, asi jsem vás moc nepotěšila, ale mám pro vás dobrou zprávu. Díky přirozenému humoru ho můžete zdárně překonat. Humor je navíc způsobem, jak uvolnit nahromaděné napětí v sobě. Je jasné, že jste nervózní, ale smíchem se můžete krásně uvolnit.

Budete příjemně nezapomenutelná

Přirozeným humorem se stanete pro svůj protějšek příjemně nezapomenutelná. A neplatí to jen pro rande s vašim novým objevem, ale i pro setkání s klienty, obchodními partnery a přáteli. Lidé si totiž nepamatují přesně, co jste jim říkali. Pamatují si pouze své emoce, jak se s vámi cítili. Pokud dobře, budou se s vámi chtít potkat zase.

Jak přirozený humor během rande vypadá?

I když jste si vzájemně sympatičtí, jste oba nervózní, jak schůzka dopadne. Během vzájemného poznávání určitě občas přidejte něco vtipného, aby se atmosféra schůzky uvolnila.  Jaké varianty volit? Mám pro vás hned tři tipy. Ovšem než s nimi začnete, zmapujte si terén, abyste věděla, co si můžete dovolit.

Smějte se, zvýšíte tak svou šanci, aby se ostatní smáli s vámi. Pokud ovšem chcete někoho rozesmát, chichotáním na rtech a permanentním úsměvem se vám to podaří jen těžko. Když budete vyprávět něco humorného, vzpomeňte si na baviče v televizi. Během popisování se sice občas usmějí, ale nechechtají se během celého vyprávění. Jejich historky by totiž ztratily svou pointu a kouzlo.

A co tedy vyzkoušet?

Klasické vtipy

Určitě vyzkoušejte různé klasické vtipy různých kategorií (policajti, Pepíčci, muzikanti, zvířátka, různé životní situace). Vyvarujte se ovšem silnějších výrazů, chcete přece dát svému milému najevo, že jste jemná žena, která je nemá zapotřebí používat.

Hlášky z filmů

Během seznámení se muže zeptejte, jaké filmy se mu líbí. Má rád komedie? Super, zavzpomínejte na nějaké vtipné hlášky. Během hovoru je můžete ve vhodný okamžik přidat. Nebo když bude chvilka “trapného” ticha, hoďte do placu něco s vtipnou pointou.

Vtipné povídky nejen ze svého života

Během historek nemusíte zacházet do podrobností. Pokud se vám stalo něco zajímavého s vtipnou pointou, pak se o příhodu podělte. Na prvním rande však nechoďte s vyprávěním příliš do hloubky. To si nechejte na dobu, až se budete déle znát. Vynechejte také příhody, kterými byste mohla někoho zesměšnit. I když váš objev toho dotyčného nezná, nepůsobilo by to dobře.

Ano, tak málo může stačit, abyste na muže udělala velký dojem. Když z vás bude vyzařovat pohoda a klid, nebude chtít odolat. Máte obavu, aby vám rande vyšlo podle vašich představ?  Další spoustu tipů jak se jednoduše seznámit, hledejte tady>>.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.