Přijměte fakt, že jste jedinečná

Máte pocit, že když nebudete vypadat dokonale, pak si těžko najdete partnera svých snů? Pak čtěte dál.

Dneska mám pro vás jeden tip, který vás může přiblížit k vaší Lásce. Přijměte se přesně taková, jaká jste. Média nám stále diktují, jak máme vypadat a co potřebujeme mít, abychom byly in. Pokud to nemáme, nebo nevypadáme tak, jak nám diktují trendy, pak máme pocit, že nejsme dost dobré. Jenže ono je to trošku jinak. Není žádným tajemstvím, že fotky v časopisech i na internetu jsou upravené retuší.

Přijměte se přesně taková, jaká jste. I když na sobě možná vidíte spoustu nedokonalostí, přijměte je tak, jak jsou. Každá z vás je jedinečná. Nezáleží na tom, jestli máte někde faldík nebo pupínek. Když změníte své vnitřní vyzařování a budete mít ráda sama sebe, pak vás stejným způsobem bude přijímat vaše okolí.

Pak vás může překvapit, že se dostanete k lidem, ke kterým jste se dříve nedostala nebo se vám otevřou příležitosti, které jste předtím neviděla. Je to právě změnou vnitřního vyzařování, která začíná u přijetí sebe sama.

Když jsem se asi před deseti lety začala přijímat přesně taková, jaká jsem, překvapilo mě, že mi mé okolí tuto realitu zrcadlilo. Změna byla rapidně vidět a já získala sebevědomí, které mi předtím chybělo.  Díky tomu jsem se mohla vydat na cestu k muži svých snů.

Přijměte fakt, že jste jedinečná

Přijměte také svou minulost

Pokud si vyčítáte minulost a máte pocit, že jste ztratila mnoho let ve vztazích, které nevyšly, odložte chmury. Partneři vás měli něčemu naučit. Byly to lekce, které vám jasně ukázaly, že touto cestou jít nechcete. Proto na své vztahy pohlížejte s pokorou, protože vám zrcadlily vaše nitro. I když se vám to možná nelíbilo, uvědomila jste si, že chcete žít svůj život jinak.

Přijměte tedy i svou minulost. Nemusíte se hned snažit všechno odpouštět, ale vezměte na zřetel, že minulost už odešla pryč. Nedá se vrátit, protože už skončila. Ukázala vám, jakým směrem se chcete dál vydat, proto z ní můžete vytěžit to nejlepší.

Pokud jste ještě single a stále hledáte pravého partnera, neklesejte na mysli. I mě nějakou dobu trvalo, než jsem se vydala správnou cestou. Mnohokrát se mi stalo, že jsem hledala a tápala, než jsem přišla na správné kroky. Vaše Láska na vás někde čeká. Pokud si chcete svou cestu usnadnit, pak vám ji ráda ukážu. Proto jsem pro vás napsala e-book Přestaň už být single.

A co říci závěrem? Jste skvělá a jedinečná přesně taková, jaká jste, i když to na sobě zatím možná nepozorujete. Není třeba nic měnit jen proto, že nám média určují trendy. Nejdůležitější je váš vnitřní pocit.

Přijměte fakt, že jste jedinečná

Foto Zdeněk Odstrčilík

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.