Objednávka e-booku

 

PŘESTAŇ UŽ BÝT SINGLE

aneb žij po boku své spřízněné duše

 • ANO
  Chci se vědomě stát neodolatelnou ženou a přitáhnout do života muže svého srdce.
 • ANO
  Objednávám si e-book Přestaň už být single.
 • ANO
  Chci získat praktické bonusy zdarma (Pracovní sešit, e-book Zkratka ke spřízněné duši a e-mailovou podporu)
 • ANO
  Překontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala do objednávky, především e-mailovou adresu, na kterou si přeji e-book zaslat

Končíme už za

Vykročte vstříc muži svého srdce.

Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že pro vás informace uvedené v tomto
e-booku nemají žádnou hodnotu ani po zavedení do praxe, do 14 dní mi napište.

E-book naprosto splnil má očekávání. Líbí se mi, že je tam popsána spousta praktických kroků, které můžu začít hned dělat. Je vidět, že autorka staví na svých osobních zkušenostech a jde to cítit z každé stránky. EBook vřele doporučuji všem, kteří hledají partnera, pomocí tipů, které jsou zde popsány, to už bude od teďka hračka.

Lucie Valchařová

EBook je úžasný, plný tipov a trikov. Krásne vysvetlený a ľahko pochopitelné a realizovateľné návody pomôžu každému človiečiku v hľadaniu svojho ja a aj druhej polovičky. Odporúčam ho každému, kto je sám a chce nájsť spôsob ako nájsť vysnívaného partnera a že ten sa niekde isto skrýva mi môžete veriť. Po prečítaní eBooku o tom už nebudete pochybovať. Jeho úžasná energia pomôže aj ľuďom, ktorí to s hľadaním lásky už vzdali. Jednoducho úžasné, ďakujem za neho :)

Mgr. Mária Kloknerová,www.kontaktnyrodic.sk

Po odchodu manžela jsem zůstala v 55 letech sama a už jsem měla tendence „nakládat se do rakve“. Myslela jsem si, že už si nějak odžiju těch pár let, co mi ještě zbývá. Jenže pak jsem se dostala k Aničce a e-booku Přestaň už být single. I když jsem měla strach, svitla mi naděje a řekla jsem si, že to zkusím. Začala jsem se věnovat víc sama sobě. Pak, když jsem měla jasno, sebrala jsem odvahu a rozhodla se seznámit. A ono to vyšlo. S přítelem jsme už několik let a já jsem ráda, že ho mám.

Jana

Potřebujete pomoci s objednávkou ?

Napište mi na anna@annaluksova.cz

Ráda Vám pomohu a poradím.