Toužíte mít po boku muže, se kterým se budete cítit
milovaná, šťastná a celistvá
?

 

Chcete se konečně naplno otevřít novému vztahu
a stát se ženou, po které budou muži opravdu toužit?

Možná sama tušíte, že to není jen o tom, jaké máte míry, kolik vám je let a jestli jste blondýna, nebo bruneta. Možná často nejste spokojená sama se sebou, necítíte se na nový vztah úplně „připravená“. Možná máte dokonce i trochu strach…

Jenže jak to všechno změnit?

 • Jak být konečně v souladu sama se sebou?
 • Jak se na nový vztah naladit a připravit, jak ho pozvat do svého života?
 • Jak konečně objevit toho skutečného životního partnera, abyste si i za několik let mohla s klidným svědomím říct, že jste se rozhodla správně?
 • Jak hned zpočátku prokouknout, jestli váš nový vztah má budoucnost, nebo jestli je to zase krok vedle?

Mám pro vás dobré zprávy. I vy můžete žít spokojený partnerský život. I vy můžete prožívat šťastné chvíle v náručí svého partnera, jezdit na společné dovolené, věnovat se společným koníčkům, smát se stejným věcem a radovat se ze společného štěstí.

Život je  krásný, když máte po boku muže, kterého jste si vždycky přála. Ale ani ten nejlepší muž světa vás neudělá šťastnou do té doby, než budete žít v souladu sama se sebou. Protože to, jak vnímáte sama sebe, vyzařujete i na venek. Umím vám pomoci, abyste našla spokojenost sama se sebou, a krásný nový vztah na sebe nenechá dlouho čekat, uvidíte.

Vytvořila jsem pro vás e-book Přestaň už být single, který vám pomůže stát se ženou, po které bude muž vašeho srdce toužit. Začnete se cítit dobře sama se sebou a nový vztah pak přijde jako přirozený důsledek vaší vnitřní změny.

Jmenuji se Anna Lukšová, jsem poradkyní v oblasti partnerských vztahů a ukazuji cestu ženám, které chtějí žít šťastný a naplněný partnerský život.

Dnes mám po boku muže, o kterém jsem dříve jen snila.  Cítím se s ním šťastná, naplněná a celistvá.  Naše láska nám i po letech stále kvete a je nám spolu stejně krásně jako na začátku. Mám v něm obrovskou podporu a každý okamžik, který spolu trávíme, je pro mě krásný a jedinečný.

Dříve jsem zažívala ve vztazích jedno zklamání za druhým.Nechtěla jsem se rozcházet kvůli hloupostem, jenže když jsem zjistila, že žiji vedle člověka, kterému už nemohu věřit, byl pro mě rozchod jediným východiskem. Když se mi podobný scénář opakoval pořád dokola, upadala jsem i do stavů, ve kterých jsem si říkala, že budu raději sama, než abych se trápila. Už jsem to skoro vzdávala a říkala jsem si, že třeba to tak má být, že třeba zrovna já mám prostě zůstat single.

Jednoho dne jsem si ale uvědomila, že mám na výběr. Že když zůstanu sedět s rukama v klíně, samo od sebe se nic nezmění. Ze všeho nejdřív jsem začala hledat vztah sama k sobě. A postupně jsem nacházela nejen cestu k sobě, ale i ke své spřízněné duši. Nebylo to hned. Ale byl to krásný proces, a podařilo se. Dnes žiji ve šťastném manželství.

Díky svým osobním zkušenostem pomohu i vám, abyste objevila muže, po kterém vaše srdce opravdu touží.

Co vám tento e-book přinese?

 • Stanete se krásnou a neodolatelnou ženou
  A nepotřebujete k tomu kouzelný prsten princezny Arabely. Zjistíte, jak jednoduše získat sebevědomí a stát se takovou ženou, po které bude váš vysněný partner toužit.Budete se cítit dobře sama se sebou a seznamování pro vás tak bude mnohem jednodušší.
 • Objevíte klíč ke své spřízněné duši
  Dozvíte se, jak můžete rychleji a jednodušeji objevit muže, se kterým prožijete vztah a život svých snů.Prozradím vám, jak a kde se můžete snadno a příjemně seznámit.
 • Dáte svému novému vztahu pevné základy
  Dozvíte se, jak se připravit na příchod nové Lásky do svého života. Jak se jí otevřít, jak ji pozvat a přivítat, jak na nové setkání připravit sebe i svůj domov.
 • Poznáte, zda „je to ten pravý“
  Získáte konkrétní návod, který vám pomůže objevit muže vašich snů, aniž byste musela zažívat další zbytečná zklamání. Také si ukážeme jednoduchou metodu, jak si hned v začátcích vztah trochu „proklepnout“ a zjistit, zda skutečně máte po boku muže, kterého jste si přála.
 • A ještě nějaké ty vychytávky navíc
  Jak si cestu k muži svého srdce urychlíte a zjednodušíte.

Teď si asi říkáte, co za to

 Cena e-booku je 593 Kč
443 vč. DPH.

Akce končí za

Někomu to možná přijde dost, někomu zase celkem málo… A na kolik vy si ceníte svého času a šťastného partnerského života?

Za tyto peníze můžete pořídit dvě láhve lepšího vína, dopřát si hodinovou masáž, anebo je investovat do svého šťastného a spokojeného partnerského životaa víno i masáž si pak vychutnat ve dvou. :-)

Ušetříte čas a energii

Už nemusíte pracně hledat a testovat, co funguje. A čas, který ušetříte, pak můžete šťastně prožít po boku své nové Lásky.

Nabízím vám pomoc a podporu

Když si nebudete vědět rady, ráda vám pomohu a poradím. Napište mi e-mail, a spolu se určitě dobereme toho správného řešení!

Praktické rady

Ukážu vám na co se konkrétně zaměřit, aby se vám dařilo. Postup jsem pro vás sestavila tak, aby byl použitelný a snadno realizovatelný pro všechny.

K tomuto e-booku získáte navíc tyto hodnotné bonusy ZDARMA:

PRACOVNÍ SEŠIT

v hodnotě 210 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÝ 

Pracovní sešit jsem pro vás sestavila tak, abyste mohla návod z e-booku aplikovat okamžitě do praxe a díky tomu najít svou cestu k sobě sama a k novému vztahu rychleji a bez zbytečného tápání. 

E-BOOK ZKRATKA KE SPŘÍZNĚNÉ DUŠI

v hodnotě 250 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÝ

V tomto bonusovém e-booku na se můžete těšit na několik jednoduchých, ale účinných meditací, které fungují jako urychlovač na cestě k vaší Lásce. Sestavila jsem je tak, že s nimi zvládnete pracovat v pohodě i bez předchozích zkušeností s meditacemi. 

E-MAILOVÁ PODPORA

HODNOTA NEVYČÍSLITELNÁ

Pokud vám během procházení e-booku nebude cokoliv jasné nebo budete potřebovat pomoc či radu, jsem vám plně k dispozici na e-mailu. Ráda vám pomohu a poradím, abyste vše dobře pochopila a vyhnula se zbytečným chybám.

Co o e-booku říkají jeho čtenáři?

E-book naprosto splnil má očekávání. Líbí se mi, že je tam popsána spousta praktických kroků, které můžu začít dělat hned. Je vidět, že autorka staví na svých osobních zkušenostech, a je to cítit z každé stránky. E-book vřele doporučuji všem, kteří hledají partnera. Pomocí tipů, které jsou zde popsány, to už teď pro vás bude hračka.

Lucie Valchařová, www.novyrodic.cz

EBook je úžasný, plný tipov a trikov. Krásne vysvetlený a ľahko pochopitelné a realizovateľné návody pomôžu každému človiečiku v hľadaniu svojho ja a aj druhej polovičky. Odporúčam ho každému, kto je sám a chce nájsť spôsob ako nájsť vysnívaného partnera a že ten sa niekde isto skrýva mi môžete veriť. Po prečítaní eBooku o tom už nebudete pochybovať. Jeho úžasná energia pomôže aj ľuďom, ktorí to s hľadaním lásky už vzdali. Jednoducho úžasné, ďakujem za neho :-)

Mgr. Mária Kloknerová, www.kontaktnyrodic.sk

Po odchodu manžela jsem zůstala v 55 letech sama a už jsem měla tendence „nakládat se do rakve“. Myslela jsem si, že už si nějak odžiju těch pár let, co mi ještě zbývá. Jenže pak jsem se dostala k Aničce a e-booku Přestaň už být single. I když jsem měla strach, svitla mi naděje a řekla jsem si, že to zkusím. Začala jsem se věnovat víc sama sobě. Pak, když jsem měla jasno, sebrala jsem odvahu a rozhodla se seznámit. A ono to vyšlo. S přítelem jsme už několik let a já jsem ráda, že ho mám.

Jana

Tento e-book je napriek mnoho krát opakovanej téme jedinečný. Jeho autorka v ňom opisuje svoju cestu po ktorej kráčala v ústrety svojej vlastnej budúcnosti. Napriek tomu, že sa jedná o jej jedinečnú a vlastnú skúsenosť, princípy a kroky ktoré popisuje môže použiť každý kto chce pritiahnuť Lásku (a to nielen partnerskú) do svojho života. Tento e-book bol napísaný ženou hlavne pre ženy. Napriek tomu, ma očaril. Autorka v ňom ukázala veľkú kreativitu vo svojom život, ktorú využila na naplnenie svojho sna – nájsť, stretnúť a získať Lásku svojho života. Kroky ktoré popisuje sú v princípe veľmi jednoduché a fungujú napriek akémukoľvek náboženskému vyznaniu, pretože nenarušujú žiadnym spôsobom vieru. Nejedná sa o žiadne čarovanie ani mágiu ale o vedomú aktivitu nás samotných. Popisuje jednu z možných ciest, ktorá má reálne výsledky – Autorka našla svoju životnú Lásku a žije partnerský život podľa svojich predstáv. Ak očakávate kúzlo, ktorým si pričarujete Lásku hneď a rýchlo, ste na zlej adrese a čítanie bude pre Vás stratou času. Ak ste ochotní ísť do akcie, pretože viete, že nič v živote nie je úplne zadarmo, ste tu správne. Po pritiahnutí Vašej Lásky do Vášho života pomocou popisovaných jednoduchých techník a princípov pochopíte, že rovnaké postupy môžete použiť s malými obmenami na zhmotnenie akého koľvek sna, ktorý sa odvážite snívať.

Eduard Guričan

 VAŠE SPOKOJENOST JE PRO MĚ DŮLEŽITÁ

Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že pro vás informace uvedené v tomto e-booku nemají žádnou hodnotu ani po zavedení do praxe, do 14 dní mi napište. Vrátím vám bez otázek peníze zpět v plné výši.

Anna Lukšováautorka e-booku

Možná vám ještě běží hlavou

Na to abych si někoho našla, žádný návod nepotřebuji.

Chcete najít někoho jen proto, abyste nebyla sama a po čase zjistila, že vedle sebe jen přežíváte a není to ono? Anebo chcete mít po boku muže, se kterým se budete cítit dlouhodobě milovaná, šťastná a celistvá? Tento e-book vás dovede krok za krokem právě k té vaší vysněné lásce. Nebude to hned, ale bude to krásné. :-)

 

Zvládnu to i já?

Nebojte se, povedu vás. Poradím, na co se zaměřit a na co si naopak dát pozor. Povedu vás cestou směrem k vaší spřízněné duši. Jednotlivé kroky jsem pro vás sepsala tak, aby byly snadno realizovatelné a aplikovatelné do praxe.

  

Bude mi to fungovat?

Na rovinu vám říkám, že jen pouhým přečtením e-booku se žádné zázraky nestanou.  Vaše Láska vám bez vašeho přičinění jen tak do náruče nespadne. A abych vám to ještě trochu usnadnila, sestavila jsem pro vás i pracovní sešit, kde máte uvedeny všechny praktické kroky, které vás dovedou až k úspěšnému cíli – trvalému a šťastnému vztahu.

 

Jak poznám, jestli jsem objevila opravdu toho pravého?

Součástí e-booku je jednoduchý a efektivní návod, pomocí kterého si můžete během krátké doby svého nového partnera trochu „prověřit“. Ujasníte si, zda je to opravdu člověk, se kterým chcete žít. V opačném případě budete mít hned na začátku jasno, že tudy cesta nepovede. 

 

0
kapitoly
0
přesných a odzkoušených kroků
0
jednoduše a prakticky popsaných stran
0
hodnotné bonusy zdarma

Už jste se s tím, že jste pořád sama, natrápila dost? Teď máte jedinečnou šanci to změnit. Tak do toho, držím vám palce!

 

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ 
a přestaňte už konečně být single!

Končíme už za

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje a zaplaťte objednávku prostřednictvím bankovního převodu nebo kartou. E-book vám přijde e-mailem ihned po připsání platby na můj účet.

Dotazy? Jsem pro vás k dispozici na e-mailu anna@annaluksova.cz.