Partner jako zrcadlo duše

Vztahy odráží naše vnitřní vyzařování. Zrcadlí nám pocity a emoce, které ukrýváme uvnitř sebe. Stejně tak i okolí, ve kterém se pohybujeme. Uvědomění tohoto faktu nám může otevřít nové dveře plné možností.

Více se dozvíte ve videu.

Partner jako zrcadlo duše

Stalo se vám někdy, že váš partner dělal něco, co se vám nelíbilo? Něco, co vás dokonce rozčilovalo? Partner vám zrcadlí vaše pocity. I když si to vědomě třeba nechcete přiznat, odráží vám vaše nitro. Když jste nazlobená nebo podrážděná, více vnímáte okolo sebe lidi, kteří jsou také podráždění.

Zkuste zavzpomínat na své dětství. Pamatujete si na chvíle, kdy jste sledovala chování svých rodičů a zařekla se, že takto se vy v dospělosti chovat určitě nebudete? Jenže po dvaceti letech, když už máte svůj život zjišťujete, že právě ty návyky, které jste tolik nesnášela, máte taky. Od dětství si totiž podvědomě přebíráme návyky rodičů do svého partnerského života.

Po nějaké době společného soužití nastanou situace, na které máte oba jiný názor. Je to celkem přirozená věc, protože každý z nás je jiný. Partner dělá něco, co se vám až moc nelíbí. Vaše reakce je, že by to přece měl udělat jinak. Po opakujících se výměnách názorů dojdete k rozhodnutí, že bude asi lepší rozloučit se.

Lidé a situace, které nám přichází do života, nejsou náhodné. Všechno je výsledkem vnitřního vyzařování. Když si hledáte partnera s pocitem, že jste láskou zklamaná, přitáhnete si k sobě člověka, který vám zrcadlí zklamání. Ze začátku vám spolu bude nejspíš hezky, ale po nějaké době vás muž zklame. Zrcadlí vám totiž pocity v duši. Utvrdí ve vás pocit, že láska musí bolet a klamat.

Partnerský vztah nám pomáhá učit se. Dostáváme se v něm na hranice důvěrnosti. Pravým smyslem vztahů je osobní růst. Dáváme kus svého života někomu druhému. Své radosti i starosti. Partnerovým úkolem není vyplnit vaši samotu. Já jsem všem svým předchozím partnerům vděčná. I když to mnohdy nebylo jednoduché, naučili mě spoustu věci, pomohli mi vyrůst a uvědomit si, co vlastně v životě chci.

Lidi vám nastavují zrcadlo

Vaše okolí vám nastavuje zrcadlo. Když si uvědomíte a vnitřně přiznáte, že vám lidé zrcadlí pocity zevnitř, otevírá se vám nová dimenze možností. Když budete hledat muže svého srdce, zeptejte se sama sebe, jak se právě cítíte.

Cítíte napětí a nepohodlí, že jste single? Nebo máte ráda svůj život a chcete se o svou radost s někým podělit. Podle tohoto pocitu bude vypadat muž, kterého si do svého života vědomě či nevědomě přitáhnete.

Pokud chcete mít po boku muže, který vás bude milovat, potřebujete začít nejdřív sama u sebe. Nespoléhejte, že vám váš partner na sobě samé ukáže něco, co vy zrovna teď nevidíte. Staňte se ženou, po které bude muž vašeho srdce toužit.

Užívejte si každý den svého života. Každé ráno si řekněte, že dnešek je nejlepší den vašeho života. Vnímejte krásy kolem sebe a dejte svému okolí příležitost, aby vám tyto příjemné pocity odráželo zpět. Teprve pak vám bude moci partner zrcadlit pocity a realitu, které si z hloubi srdce přejete.

partner jako zrcadlo duše

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.