O mně

Kdo jsem?

Jsem manželka, partnerka, podnikatelka, ale především žena, která se jednoho dne rozhodla vzít život plně do svých rukou.  Mou vášní jsou vztahy. Proč? Protože kvalita vašeho života se odvíjí od kvality vašich vztahů. Pomáhám (nejen) ženám dostat se do souladu se svým vnitřním Já. Tam to totiž všechno začíná.  

 

Jak vám mohu pomoci?

Jsem mentorka a terapeutka v oblasti partnerských vztahů, životních změn a osobního rozvoje. Zabývám se komlexním poradenstvím pro ženy.  Více o mých službách najdete zde>>.

 

Proč pečovat o své vztahy?

Protože právě ty váš život ovlivňují nejvíce. Vše se od nich odvíjí. Z dětství si přebíráte programy do svých životů a často se divíte, proč se  vám různé situace opakují pořád dokola. Když se dostanete do souladu sama se sebou, vnitřní realita se začne přetvářet podle vašeho vnitřního vyzařování. 

 

Proč já?

Dnes už mám muže, kterého jsem si vždycky přála. Prošli jsme spolu už kus cesty, ale stále oba víme, že jsme se tehdy rozhodli správně. Každý den, když se ráno probudím, se do svého muže znova zamilovávám.

Vím jaké to je, když vztahy nefungují.

Možná si řeknete, co mohu vědět o nefunkčních vztazích. Zažila jsem si ve svém životě hodně vzletů i pádů, a zažila mnoho krušných chvil ve svém životě. Prošla jsem si různými fázemi, než jsem se dostala do souladu se svým vnitřním JÁ.

I když jsem na sobě  pracovala, výsledky se nedostavovaly.  Chtěla jsem se zavděčit, ovšem na úkor svých hodnot. Začala jsem se postupně smiřovat s tím, že už mám asi “po sezóně”, protože jsem nejlepší léta svého života promrhala. Muži, kteří byli ucházející, mi už protekli mezi prsty.

 A dost! To už by stačilo.

Vrchol všeho přišel na školním srazu. Když jsem viděla, že všechny spolužačky okolo mě jsou spokojené ve svém manželství a mají už několik dětí, uvědomila jsem si, že mám na výběr. Začala jsem cíleně hledat cestu a dostala se k pár zajímavým knihám a filmům. 

Začala jsem vidět naději v tom, že se podaří snad i mě, abych byla v životě konečně šťastná. Druhým impulzem bylo měsíční studium vztahů v Indii. Tam jsem se dostala až pod povrch. Přímo do svého nitra. Hodně jsem se o sobě dozvěděla a naučila. Absolvovala jsem také několik kurzů, přečetla mnoho knih a začala na sobě aktivně pracovat. Ale teď už jinak, efektivně.  

Uvědomila jsem si, co potřebuji udělat

  1. Dát si do pořádku vztah s nejdůležitějším člověkem ve svém životě - sama se sebou.
  2. Najít si k sobě muže svého srdce
  3. Udržovat a pravidelně oživovat náš vztah, aby neupadal do stereotypu.

Asi po půl roce jsem se seznámila s jedním skvělým mužem. Hned od začátku jsem cítila, že teď to konečně vyjde. Nedokázala jsem si své pocity vysvětlit. Po všech zklamáních a nedůvěře najednou takový pocit, ale důvěřovala jsem mu. Za asi rok a půl jsme se vzali a nyní žijeme ve spokojeném manželství. I když roky plynou, pořád jsem vděčná za den, kdy jsme se potkali. 

Pomáhám ženám na jejich životní cestě, na které hledají svého kompatibilního partnera, prochází změnami nebo chtějí změnit kvalitu svého života. Ukážu i vám, jak objevit muže, po kterém vaše srdce touží!