Nemůžu bez něj být

Možná máte za sebou vztah, který skončil, přesto si často říkáte: “Nemůžu bez něj být.” Na jednu stranu ho nechcete zpět, ale na druhou si říkáte, že život s ním nebyl až tak špatný. Možná jste stále ve vztahu, ale raději byste se s ním rozešla, ale něco vás stále brzdí. Dnes se podíváme na zoubek citové připoutanosti.

Nemůžu bez něj být

Sedíte sama doma a koušete si nehty a čekáte, až vám konečně zavolá, nebo se objeví ve dveřích? Pro jistotu jste odvolala všechny schůzky s kamarádkami a odpustila si i svou večerní hodinku tenisu. Jenže on nikde.

Jste naštvaná, protože je pro něj všechno důležitější, než vy. Pak vás napadne, co děláte špatně, že nechce být jen s vámi. Když jste na začátku vztahu bez sebe nemohli být. Hlavou vám chodí různé scénáře, kde zase může být a s kým.

Nedokážete si představit, že by se s vámi rozešel. Nebo pokud už jste od sebe, snažíte se ho za každou cenu získat zpět. Pak jste k němu citově připoutaná. Jenže citová připoutanost nemá s láskou nic moc společného.

V čem je jádro pudla?

Nízké sebevědomí už zničilo mnoho vztahů. Souvisí s přehnanou žárlivostí. Možná si teď řeknete, že kdybyste nežárlila, pak by vám na něm nezáleželo. Zdravá žárlivost je v pořádku, ale co když se přemostí v posedlost?

Přehnanou kontrolou partnera naděláte ve svém vztahu víc škody jak užitku. Když se budete neustále hádat kde byl, a co tam s kým dělal, docílíte spíše opačného efektu. Jednou partner skutečně odejde za někým jiným.

Jen si to představte. Jak by vám asi bylo, kdyby vás partner špehoval a kontroloval vám telefony? Nebo vám doma dělal žárlivé scény. Možná jste to už i zažila. Já taky a rozhodně to nebylo nic příjemného.

Jak se zbavit syndromu nemůžu bez něj být?

Běžte víc mezi lidi. Navažte znovu kontakt se svými starými přáteli, nebo si najděte nové. Začněte znova hrát tenis, nebo jděte do kina s kamarádkou. Buďte ve společnosti lidí. Ale jiných, než váš současný či bývalý partner.

Najděte si nové koníčky a zjistěte, co vás opravdu baví. Vybudujete si tak i zdravou důvěru v sebe sama. Pak zjistíte, že se dokážete dobře bavit i bez partnera. Budete se oba tak domů více těšit a vážit si svého vztahu.

A pokud svého pana Božského stále hledáte, omrkněte online program Klíč k srdci pana božského přímo tady.>>>

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.