Dárky pro vaše blízké jednoduše a bez starostí

Chcete svou drahou polovičku potěšit pěkným dárkem?

Děsíte se při pohledu do kalendáře toho, že zase budete muset shánět dárek k narozeninám, svátku nebo výročí? Rádi byste svou drahou polovičku něčím potěšili, ale pouhá myšlenka, že budete muset běhat po obchodech, vás děsí? 

 

Pak mám pro vás řešení.

Vše obstarám za vás. Vy si pouze vyberete a zbytek zařídím já. Nemusíte se tak děsit návštěv v přeplněných obchodních centrech a ztráty svého drahocenného času u internetu.  Uspořený čas tak využijete efektivně, ať ve svém podnikání, tak se svými blízkými. Narozeniny tak pro vás přestanou být noční můrou, protože vám odpadnou starosti, co zase koupit a kdy. Využít můžete také dárkových poukazů.

Dárkové poukazy

Chcete aby si vaši blízcí vybrali sami? Darujte jim dárkový poukaz, ať si sami vyberou produkt, který jim bude nejlépe vyhovovat.

Hodnota je libovolná od 440 Kč.

Ušetříte čas a energii

Místo běhání po obchodech můžete prožít více času s rodinou, nebo prací na svých projektech. Narozeniny a příležitosti pro vás přestanou být noční můrou.

Nemusíte už složitě vymýšlet co vybrat

Pokud chcete dát svým blízkým svobodnou volbu, mám pro vás připraveny dárkové poukazy v hodnotě, kterou si zvolíte. Zboží si pak mohou vybrat sami dle své volby.

Vybrané zboží dodám až k vám

Jakmile si u mě vyberete dárek, který se vám líbí, zařídím dodání až k vám. Pokud budete chtít využít i dárková balení, stačí se domluvit se mnou.


Chcete využít mých služeb? Vyplňte kontaktní formulář.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů