Kde najít toho pravého

Zase sama jak kůl v plotě. Možná jste nějakou dobu sama, nebo jste se nedávno rozešla s partnerem. Hlavou vám prochází otázka: Kde najít toho pravého? Možností je několik. V dnešním článku se podíváme na tři.

Kde najít toho pravého?

Možná už jste si udělala představu, jak by měl muž s velkým M vypadat. Teď ho už jen najít a vypátrat. K tomu vám mohou pomoct hned tyto tři možnosti. Je jich samozřejmě daleko více, ale zaměřím se na ty nejčastější, které jsem sama vyzkoušela.

Online seznamky

Určitě jste o nich minimálně slyšela. Stačí napsat inzerát nebo vyplnit profil a čekáte na odpověď. Výhodou je rychlost a v mnoha případech i velmi nízké (nulové) náklady. Vybírat můžete z několika serverů, které se seznamováním zabývají.

Nevýhodou, že muže neznáte a setkáte se s ním až na schůzce. Přesto můžete mnohé odhadnout ještě před samotnou schůzkou. Podrobně se online seznamkami zabývám v e-booku Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce.

Seznamovací večírky

Chcete se svým panem božským potkat hned face to face? Na večírku je výhoda, že hned vidíte, jestli vám zrovna tento muž padl do noty, nebo ne. Během večera se u stolečků vystřídáte hned s několika muži. Většinou to chodí tak, že když je vám někdo sympatický, dostanete na něj kontakt a pak se domlouváte už sami.

Pokud narazíte na profesionální agenturu, tak se vám nestane, že by dali číslo někomu, kdo vám na první dojem nebude sedět. Telefony se předávají jedině tehdy, když jsou sympatie na obou stranách. Když jste sympatická muži, který vás nebere, pak na vás číslo od pořadatelů nedostane. Je tu ale jedno riziko. Po zaplacení vstupného na tuto akci se vám nikdo z uvedených nemusí zamlouvat.

Přátelé a známí

Další možnost, kde najít toho pravého, jsou vaši přátelé a známí. Ti mají ve svém okolí určitě hned několik single mužů, se kterými vás můžou seznámit. Výhodou je, že se můžete poznat “tak mimochodem” při nějaké společné akci a dozvědět se o nich víc od svých přátel.

Výzva nastává tehdy, kdy na vás dostane číslo kamarádčin kolega z práce, který na vás může oči nechat. Když je sympatie oboustranná, je vše v pořádku. Ale pokud se do vás zahleděl, zatímco vás on nějak nebere, pak mu může dlouho trvat, než si uvědomí, že vás nezlomí. A to vás může stát spoustu nervů.

Jak trefit volbou partnera přímo do černého?

Možná už jste všechny tři způsoby zkusila a řeknete si, že nic z toho nefunguje. Chápu, taky jsem si to dřív říkala, když jsem asi po šestém neúspěšném vztahu byla zase sama. Pak jsem objevila klíč k úspěchu. A tím byla otázka: Jsem skutečně žena, po které by mohl muž mého srdce opravdu toužit? Odpověď tehdy byla NE.

Začala jsem se proto zaměřovat sama na sebe, abych se stala ženou, po které by mohl muž mého srdce toužit. A to byla pro mě největší výzva. Dřív jsem si nedokázala připustit, že potřebuji začít od sebe. Kritizovala jsem vše kolem sebe. Když jsem přijala fakt, že si do života přitahuju, co vyzařuju ze svého nitra, uvědomila jsem si, že je čas na změnu.

Nakonec jsem vyzkoušela znovu svou neoblíbenou internetovou seznamku, na které jsem našla svého pana Božského, se kterým jsme spolu už sedm let. Proto se nenechte odradit a pokud máte otevřené srdce, pak vnitřně nejlépe ucítíte, jaký způsob seznámení si vybrat. Držím vám palce. 🙂

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.