Můj partner je ženatý, jenže ne se mnou

Vždy, když se zamiluju, zjistím, že můj partner je ženatý. Je to skvělý chlap, ale pořád není rozvedený. Pokud jste zažila vztah s ženatým mužem, pak vám tyto pocity zdaleka nejsou cizí.

Můj partner je ženatý

Lidé si často myslí, že když máte vztah s ženatým, jste rozvracečka rodiny. Pokud se váš pan Božský skutečně rozvádí a chce začít znova s čistým štítem, pak je to v pořádku, protože nehledá výmluvy, ale chce být plnohodnotně s vámi

Když si po deseti letech manželství uvědomí, že se s manželkou pouze trápí a chtějí být oba šťastní někde jinde a dojdou názoru, že rozvod bude pro ně i jejich děti nejlepším řešením, pak o takovém vztahu můžete uvažovat, pokud vám muž opravdu stojí za to.

S manželkou nám to už dlouho nefunguje

“Jsem sice ženatý, ale s manželkou nám vztah už delší dobu neklape. Chceme se ale co nejdřív rozvést.” Tato věta ve vás dokáže vyvolat obrovskou naději. Řeknete si, že vám ve vztahu vlastně nic nebrání, protože co nevidět bude váš milovaný partner zase volný. V případě už trvajícího vztahu si řeknete, že svého partnera budete mít brzy jen pro sebe. Jenže …

Uplyne měsíc, půlrok, někdy i několik let a zjišťujete, že se stále nic neděje. Máte sice partnera, ale stejně se cítíte opuštěná jak kůl v plotě, když se pokaždé zvedne se slovy, že už musí domů.

můj partner je ženatý

Já se určitě rozvedu, jen teď ještě musím 

Když dojde na lámání chleba, dozvíte se spoustu “rozumných důvodů”, proč se zrovna teď nemůže rozvést. Pokud tato situace trvá delší dobu, pak mu nejspíš současný stav vyhovuje. Možná mu už dlouho věříte a jste ochotná nějakou dobu počkat, než se rozvede. Ohlížíte se na všechno ostatní. I když je situace vnitřně užírá, trpělivě ji snášíte, ale na svůj úkor.

Když budeme mít dítě, tak se mnou určitě zůstane

Možná vás napadne, že když otěhotníte, pak muži nic jiného nezbude, než aby se rozhodl, že se s manželkou opravdu rozvede. Riskujete tím ale, že zůstanete s dítětem sama. Pokud má muž už svoji rodinu a nechce se rozvést sám od sebe, pak ji těžko bude chtít opustit. Pokud by to přece jen kvůli nenarozenému dítěti udělal, bude vám to v budoucnu dávat najevo.

Pokud chcete plnohodnotný vztah a vyvarovat se zbytečných výčitek, mám pro vás jednu radu. Přehodnoťte své priority a zaměřujte se na to, co opravdu chcete. Zasloužíte si vést plnohodnotný život. Nebylo by lepší vztah ukončit na najít si nezadaného muže?

Když já ho miluju

Je mi jasné, že to nebude snadné, když svého muže milujete, ale začněte myslet více na sebe. Není to záležitost vysokého ega, ale zdravé úcty k sobě samé. Co vám takový vztah přinese? Nejdůležitějším člověkem ve vašem životě jste VY. Opravdu se chcete dál trápit s ženatým mužem? Na tyto otázky si ovšem musíte odpovědět sama.

Mám pro vás jedno přirovnání: Muž se modlí k Bohu, že by chtěl být bohatý. Každý večer svou prosbu opakuje: “Bože, prosím pomoz mi, abych byl bohatý. Uběhl týden, měsíc, rok a nic se nezměnilo. Po roce modliteb uslyší hlas, který mu říká: “Rád Ti tvé přání splním, ale pro začátek si aspoň kup los.”

Když se příště zase seznámíte s ženatým mužem, který o vás projeví zájem, zeptejte se sama sebe, zda vám stojí za to  se trápit, nebo chcete být ve svém životě opravdu šťastná. Pokud máte pocit, že k sobě přitahujete stále stejný typ mužů, které nechcete, pak je čas na změnu. Je to váš život, který za vás nikdo žít nebude. Zasloužíte si jej prožít plnohodnotně po boku muže svého srdce.

můj partner je ženatý2

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.