Mají virtuální vztahy perspektivu?

Zažila jste už taky situaci, kdy jste si dlouho dopisovala se sympatickým mužem a náramně jste si rozumněli? Přestože jste se neviděli, měla jste dojem, jakoby jste ho znala odjakživa. Jenže nakonec to dopadlo úplně jinak, než jste čekala. Pak jste si říkala, jestli mají vůbec virtuální vztahy perspektivu. Dnes se na ně podrobněji zaměříme.

Mají virtuální vztahy perspektivu?

Často se mě ptáte, jestli mají online, tzv. virtuální vztahy perspektivu. Pak se mrkněte na toto video, kde se s vámi podělím o svou vlastní zkušenost s těmito vztahy. Prozradím vám taky, jestli mají virtuální vztahy perspektivu, abyste se zbytečně nespálila.

Moje vlastní zkušenost

Před několika lety jsem si začala dopisovat s jedním sympatickým mužem. Poměrně dlouho jsme si psali, ale zatím jsme se fyzicky nepotkali. Měla jsem tehdy pocit, že je to moje spřízněná duše, protože jsme si skvěle rozumněli. Měli jsme to k sobě hodně daleko, byl až z východního Slovenska, ale vzdálenost pro mě tehdy nehrála žádnou roli. Postupně jsme začali i s důvěrným oslovení jako zlatíčko a miláčku.

Když už jsme si psali asi čtyři měsíce, tak jsem se s ním chtěla konečně fyzicky potkat. Napsala jsem mu, že bych ho ráda viděla. A tady nastal první problém. Moje “spřízněná duše” se začala vymlouvat, že nemá čas a potřebuje, že to máme k sobě daleko, nebo jiný důvod, proč se v nejbližší době nemůžeme vidět. Psali jsme si hodně osobní věci, tak jsem si říkala, že mezi sebou už máme nějaké duševní pouto. To tam ale nebylo. Začala jsem si klást otázku, jestli mají virtuální vztahy nějakou perspektivu.

Jak to dopadlo

Po dalším měsíci intenzivního dopisování mě to přestalo bavit. Trávila jsem totiž spoustu času na internetu, místo skutečného vztahu. Věděla jsem, že už nechci žít ve vztahu, který je živý pouze z smsek, emailů a chatů. Toužila jsem po plnohodnotném vztahu. Proto jsem tento virtuální vztah ukončila.

Možná zažíváte něco podobného

Možná prožíváte podobné období, nebo máte ve svém okolí někoho, kdo si podobným virtuálním vztahem prochází.  Zeptejte se muže, se kterým si píšete, kdy se konečně potkáte face to face. Když to neuděláte, dopadnete podobně jako já. Budete si půl roku dopisovat a nakonec budete zbytečně zklamaná.

Virtuální vztahy nefungují, protože nemůžete vědět s kým si opravdu píšete. Člověk na druhé straně sítě si může vymyslet co chce. A jestli má pořád výmluvy pro to, že se s vámi nechce nebo nemůže fyzicky potkat, pak jen ztrácíte svůj drahocenný čas.  Možná společné psaní máte jako příjemné odreagování. Ok, ale pak s perspektivou do budoucna nepočítejte.

Vzájemná sympatie

Vzájemná sympatie je naprostým základem každého vztahu. A pokud se fyzicky nevidíte, pak jen těžko odhadnete, jestli přeskočí jiskra. A pokud se potkáte po hodně dlouhé době a zjistíte, že by nepřeskočila, pak jste zbytečně ztratila čas, který jste mohla trávit po boku svého Pana Božského.

Když už si s někým začnete psát, potkejte se osobně co nejdříve. Ušetříte si tak zbytečná zklamání a svůj čas.  Možná máte ve svém okolí kamarádku, která žije ve virtuálním vztahu. Pošlete jí odkaz na tento článek.

A pokud chcete mít přehled o nejnovějších článcích a videích, pak se přidejte do naší skupiny na Facebooku. Najdete ji přímo tady>>.

Máte ráda videa na YouTube? Přidejte se k odběru přímo tady a žádné video už vám neunikne.

 

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.