Má to vůbec cenu?

„Víš, bude lepší, když se rozejdeme.“  V tu chvíli mi ztuhla krev v žilách. Vždyť už jsem byla na tuto situaci připravená. Jak je to možné, že mě zasáhla tak, jako bych ji nečekala? Vždyť na začátku to bylo tak krásné. Nějakou dobu jsme si skvěle rozuměli. Byly doby, kdy jsme nemohli jeden bez druhého být. Proč jsme si už začali lézt na nervy a nakonec se rozešli? Mělo to vůbec cenu se takto trápit?

Zanedlouho jsem se vzpamatovala a našla si dalšího partnera. „S tímto to bude určitě lepší.“ Říkala jsem si v naději na lepší zítřky.  Bylo to hezké. Měli jsme společné plány do budoucna. Po půlroce jsem zjistila, že to asi nebude to, co bych chtěla. Navíc se naše názory začaly po jisté době velmi odlišovat.

Následoval další rozchod a otázka, jestli má cenu, abych se dál trápila. Už jsem si říkala: „Vždyť to není poprvé a stále se to opakuje. Už na to nemám sílu. Je to pořád dokola.  Mám si vůbec někoho hledat? Nebylo by mi lépe samotné? Má to vůbec cenu, abych byla nakonec nešťastná? Proč se mám neustále nechávat zraňovat?“

Má to vůbec cenu?

Před několika lety jsem se opravdu hluboce zamyslela, zda mám opravdu tak speciální požadavky na muže. I když se to na začátku vztahu jevilo nadějně, stejně se něco pokazilo. Znáte to taky? Zamilujete se, je vám krásně, ale po nějaké době přijde pád doslova na hubu, při kterém vám spadnou růžové brýle. Zjistíte, že to takto už to dál nechcete. Následuje rozchod. A tento koloběh se točí pořád dokola. Věděla jsem, že je potřeba něco udělat, aby se tato situace změnila.

Udělala jsem mnoho chyb a zažila spoustu aha momentů, než jsem se vydala na správnou cestu. Tyto chyby a aha momenty mi pomohly vidět život z jiné perspektivy. Uvědomila jsem si díky nim, že když to nešlo takto, musím to udělat jinak. Věděla jsem si, že musím začít sama u sebe.

Všechno začíná ve vašem nitru

Uvědomila jsem si, že můj život je plně v mých rukou. Jeho kvalitu totiž můžu ovlivnit jen já sama. Řekla jsem si, že má cenu, abych byla v životě šťastná. Začala jsem vnímat přítomný okamžik a hledat cesty, jak dojít ke svému cíli. Párkrát jsem sice sešla z cesty, ale můj cíl byl tak jasný, že jsem se vrátila na správnou cestu.

Taky si říkáte, jestli to má vůbec cenu, zažít další milostné zklamání? Smyslem mých webů je ukázat cestu také vám, které chcete ušetřit svůj čas a zbytečná zklamání, a být ve svém životě zase spokojená a naplněná. Trvalo mi téměř 10 let, než jsem přišla na to, co bylo příčinou mých vztahových neúspěchů. Udělala jsem ve svém životě spoustu chyb.  Na tyto chyby pohlížím s velkou pokorou.  Díky nim jsem si totiž uvědomila, že touto cestou to nepůjde. Hledala jsem jiné možnosti. Moje realita se začala měnit.

Absolvovala jsem několik schůzek, které nevyšly, ale nevzdala jsem se. Hledala jsem stále cestu ke své lásce. Hledala jsem všude možně, ale v nejbližším okolí jsem nakonec byla úspěšná. I když jsme se neznali, bydleli jsme od sebe necelých 10 km. Objevila jsem muže, kterého jsem si vždycky přála a začalo se mi dařit i v ostatních aspektech života.

Vztahy naše životy ovlivňují víc, než si dokážeme připustit. Jsem šťastná, že mohu pomáhat ostatním ženám, aby žili šťastný a naplněný život po boku muže svých snů.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů