Toužíte mít doma pohodu, klid a harmonii?

Máte pocit, že se vytrácí z vašeho vztahu vášeň a láska? 

 

Vneste si harmonii do svého partnerského života.

Když jsem byla čerstvě zamilovaná, často jsem slýchala:
"Užívej si to, začátky jsou nekrásnější. Jak sundáš růžové brýle a budete spolu déle, už to nebude tak krásné."

A měli pravdu, po půl roce už to nebylo jak na začátku. Když se stejná situace v každém vztahu opakovala, začala jsem zjišťovat, proč. Uvědomila jsem si, že potřebuji začít od sebe.  Naučila jsem se správně komunikovat, řešit efektivně konflikty a projevovat partnerovi lásku tak, aby viděl, že mi na něm opravdu záleží. 

Chcete se to také naučit a mít opět šťastný vztah se svým partnerem?

Řešení najdete v e-booku LEXIKON PARTNERSKÉ HARMONIE. 

I když jsme s partnerem prošli kus cesty, cítím se po jeho boku šťastná, naplněná a celistvá.  Naše láska nám i po letech stále kvete a je nám spolu stejně krásně, jako na začátku. Mám v něm obrovskou podporu a každý okamžik, který spolu trávíme, je pro mě krásný a jedinečný. Každý den, když se ráno probudím, se do něj znova zamilovávám. 

Ale vždycky to tak nebylo.

Před více jak deseti lety jsem ztratila veškerou naději, že bych mohla žít ve spokojeném harmonickém vztahu. Zažila jsem mnoho zklamání. První půl rok byl vždy plný nadšení a euforie, jenže když jsem sundala růžové brýle, začala jsem žít ve vztahovém stereotypu. Následovala léta scházení a rozcházení. S partnerem jsme žili vedle sebe, ale ne spolu. Mnohdy se mi ani nechtělo domů, protože jsem věděla, že když se nepohádáme, budeme kolem sebe chodit napružení a nervózní. Svého muže jsem sice milovala, ale ve vztahu jsem byla nešťastná. V práci i doma se začalo všechno sypat. Začala jsem dělat zbytečné chyby, děti byly nervózní a s partnerem jsme měli stále nějaké problémy. Přitom stačilo tak málo - naučit se partnerské harmonii. Rozhodla jsem se udělat razantní změnu. Vzala jsem život do svých rukou. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem zjistila, co vlastně funguje. Jakmile jsem si vyladila své partnerské návyky, byla jsem překvapená, jaká změny se začaly dít. Dnes žiji ve spokojeném partnerství. I na klidnou hladinu občas přijde vlnka, ale dnes už vím, jak ji efektivně uklidnit. 

Co v e-booku najdete?

Vyladíte své partnerské návyky. 

  • Jak mít dlouhodobě šťastný a harmonický partnerský vztah.
  • Jak si s partnerem efektivně vyznávat lásku.
  • Jak řešit dlouhodobé konflikty včetně příkladů.
  • Praktická a jednoduše aplikovatelná cvičení, která vám usnadní cestu.
  • Jak spolu správně komunikovat.
  • Konkrétní rady pro šťastné partnerské soužití.

Co získáte?

Přehlednou příručku

Budete ji mít kdykoliv k dispozici a opakovaně se můžete k jednotlivým krokům vracet.

Přesné kroky

Zjistíte, jak krok po kroku postupovat směrem ke své partnerské harmonii.

Ušetříte čas

Už nemusíte pracně hledat, co funguje. Čas, který ušetříte hledáním, můžete naplno prožít se svým partnerem.

Dárky k e-booku

Teorii z Lexikonu tak budete moci dát jednoduše do praxe.

Harmonické partnerství

Vrátíte svému vztahu šťávu. Díky tomu se budete cítit šťastná a spokojená. Váš život nabere nové obrátky.

Odzkoušené kroky

Předám vám na vlastní kůži odzkoušené kroky, díky kterým si udržuji svou partnerskou harmonii já.

E-book teď můžete získat za 
290Kč bez DPH (351 Kč s DPH) 
570 Kč bez DPH (690 Kč s DPH)

Běžná hodinová konzultace u mě vychází na 500 Kč. Za tuto hodinu ovšem nemáme šanci stihnout vše, co jsem sepsala do tohoto e-booku. Potřebovaly bychom k tomu minimálně 4 - 5 takových konzultací, které by vás vyšly na až na 2500 Kč. Navíc vám ještě přidám hodnotné bonusy, které vám výrazně usnadní cestu. To vše zcela bez rizika. A to je fér, co myslíte? 

Teď se sama sebe upřímně zeptejte, na kolik si ceníte svého času a šťastného partnerského života? Já jsem díky hledání a tápání zažila mnoho zklamání, než jsem přišla na to, co opravdu funguje.  

K e-booku dostanete ještě tyto bonusy

PRACOVNÍ SEŠIT

Přehledně sestavený tak, abyste mohla dát teorii přímo do praxe a dosáhla tak efektivních výsledků. 

Hodnota 220 Kč

 

BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ

NAŠE PARTNERSKÁ HARMONIE

V tomto bonusovém e-booku se prakticky dozvíte, jak probíhá partnerská harmonie
u nás doma
.

Hodnota e-booku 210 Kč

 

BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ

E-MAILOVÁ PODPORA

Pokud vám při procházení Lexikonu nebude něco jasné nebo budete potřebovat poradit, jsem vám k dispozici na e-mailu

Hodnota NEVYČÍSLITELNÁ

 

PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ SKUPINY NA FACEBOOKU

Můžete zde sdílet s ostatními čtenáři své zkušenosti a postřehy na cestě k partnerské harmonii. 

 

Nějaké informace o vztazích si můžu najít na internetu

Ano, na internetu najdete mnoho informací. Můžete projít několik desítek článků a knih, abyste si některé informace z e-booku dala dohromady. Díky Lexikonu však můžete ušetřit čas a mít vše na jednom místě. Navíc vám přidám praktická cvičení, která vám cestu výrazně usnadní. 

Vášeň a láska se po pár letech stejně vypaří

Ale nemusí. Když budete vědět, jak si udržovat svou partnerskou harmonii, budete se po boku svého partnera cítit šťastná i po společně prožitých letech. Pokud se na vaší mořské hladině objeví vlnka, budete vědět, jak ji zase uklidnit. 

Jsme spolu krátce a zatím jsme žádnou výraznější krizi neměli

Pokud jste ve svém vztahu spokojená, je to jen dobře. Když však partnera něčím příjemně překvapíte, může váš vztah získat ještě větší šťávu. V Lexikonu se dozvíte, jak dát svému muži najevo, že vám na něm záleží a to způsobem, který je pro něj srozumitelný. I v sebelepším partnerství se někdy objeví situace, kterou budete muset řešit. Pokud budete vědět, jak ji správně uklidnit, můžete se vyvarovat zbytečných konfrontací a napětí doma. 

VAŠE SPOKOJENOST JE PRO MĚ PRIORITOU

Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte,  že pro vás informace uvedené v tomto e-booku nemají žádnou hodnotu ani po zavedení do praxe, do 14 dní mi napište.

Vrátím vám bez otázek peníze zpět v plné výši. 

Co o Lexikonu říkají čtenáři?

Toužíte po kvalitním a naplněném životě? Pak vítejte. Jste na správné adrese. Kvalita našich životů se totiž odvíjí od kvality našich vztahů. A kvalita našich vztahů se odvíjí od kvality komunikace. Tento e-book vám poskytne nejen podrobné informace, ale zejména pak neocenitelná praktická cvičení, která spolehlivě pomohou kvalitní vztah nejen vybudovat, ale i s láskou a pokorou opečovávat.

Mgr. Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz

Máte nový vztah nebo naopak potřebujete oživit svůj dlouhodbý partnerský vztah? Ať tak nebo tak, tento eBook Vám bude velkým přínosem. Uvědomíte si, co je důležité a jak na svém vztahu pracovat, aby se rozvíjel a Vy jste v něm byla spokojená. Autorka v něm zahrnuje oblasti, které jsou pro vztah zásadní a pokud se budete řídit tím, co je tu uvedeno, určitě bude Váš vztah vzkvétat. Věnuji se osobnímu rozvoji a se svými klienty řeším často i problémy v partnerském životě. Tento eBook mohu vřele doporučit. Ukáže Vám cestu, jak žít šťastný život po boku Vašeho partnera.

Dita BreberováAntistresová terapie, Tantrické semináře, www.ditabreberova.cz

Lexikon partnerské harmonie mi ukázal, jak stačí dělat jednoduché věci, které vedou k vytouženému harmonickému vztahu. Ono se opravdu jedná o banality, na které často zapomínáme a pak hledáme zakopaného psa. Ebook je super, protože nezapomíná ani na důležitost vztahu sama k sobě, navádí k zamyšlení se a neopomíjí ani řešení problémových situací. Moc se mi líbí, jak Anička vše propojuje s vlastními zkušenostmi. Už teď se nemůžu dočkat, až vyzkouším doporučované tipy! Děkuji a přeji všem, ať v lexikonu naleznou inspiraci a chuť zharmonizovat své vztahy:)

Darina Skříčková