Chcete mít se svým partnerem dlouhodobě šťastný a harmonický vztah, ale zdá se vám, že vaše citová nádrž spíše vysychá?

Možná si kladete tyto otázky:

 • Co je potřeba udělat pro to, aby láska i po společně strávených letech nevychladla? Abyste si i po deseti letech mohli říct, že jste spolu stále šťastní?
 • Jak si dlouhodobě udržovat svou partnerskou harmonii a mít doma milujícího a podporujícího partnera?
 • Jak si do svého vztahu i po letech vnést nový náboj a vášeň?
 • Jak s partnerem efektivně komunikovat a řešit nejrůznější situace, aby byly ku prospěchu oběma stranám?

Pak jste tady správně.

 

S mým mužem  máme za sebou už několik let společného života, zažili jsme spolu mnoho různých situací a výzev, které jsme potřebovali vyřešit. Přesto všechno se spolu každý den cítíme milovaní a spokojení a naše citová nádrž je stále plná. Abychom ji dokázali udržovat plnou, potřebovali jsme se nejprve naučit jak si udržovat dlouhodobě zdravý partnerský vztah. 

Mnoho lidí se mě často ptalo, co dělám jinak, že i po společných letech jsme si nezevšedněli. Je to právě proto, že si udržujeme svou citovou nádrž plnou. Jak to děláme? Ráda se s vámi o to teď podělím.

Několikrát jsem na vlastní kůži zažila jaké to je ve vztahu strádat. Trápíte se situací doma a začínáte zjišťovat, že vaše citová nádrž začíná postupně vysychat a žijete s partnerem vedle sebe namísto spolu. Když cítíte ze strany partnera dlouhodobě podporu a lásku, zjistíte, že jste šťastná a dostáváte ze sebe jen to nejlepší. 

 

Proto jsem vytvořila e-book Lexikon partnerské harmonie, protože jsem přesvědčená, že každá žena si zaslouží žít šťastným životem. 

 Vneste si harmonii a nový náboj do svého partnerského života.

 

 

Harmonie v partnerském vztahu
=
úspěch a spokojenost v životě

Jak vám e-book může pomoci?

 • Zlepšíte kvalitu svého nejen partnerského života
 • Objevíte ve svém vztahu nové možnosti a zážitky
 • Díky svému vyzařování ucítíte ze strany partnera porozumění, lásku a podporu
 • Dodáte svému vztahu novou jiskru a vášeň

Tento e-book je právě pro vás, pokud:

 • Toužíte mít dlouhodobě šťastný a harmonický partnerský vztah.
 • Chcete dodat vztahu šťávu a vyznávat si s partnerem efektivně lásku.
 • Chcete vědět, jak úspěšně vyřešit dlouhodobé konflikty včetně příkladů.
 • Chcete snadněji a rychleji dosáhnout spokojeného partnerství pomocí praktických a jednoduše aplikovatelných cvičení, které jsem pro vás sestavila.
 • Chcete umět s partnerem společně správně a efektivně komunikovat.
 • Vás zajímají konkrétní praktické rady pro šťastné partnerské soužití.
 • Toužíte cítit ze strany svého partnera dlouhodobě lásku a podporu.

Co získáte?

Přehlednou příručku

Budete ji mít kdykoliv po ruce a můžete se tak opakovaně vracet k jednotlivým krokům. Pokud vám nebude cokoliv jasné, nabízím vám svou pomocnou ruku, abyste vše dobře pochopila.

Reálné zkušenosti z praxe

Podělím se s vámi o své zkušenosti, díky kterým si s partnerem udržujeme šťastný a harmonický partnerský vztah.

Ušetříte čas

Několik let mi trvalo, než jsem přišla na to, co opravdu funguje. Vy už nemusíte trávit svůj drahocenný čas hledáním. Čas, který ušetříte, můžete naplno prožít ve spokojeném vztahu se svým partnerem.

Dárky k e-booku

Záleží mi na tom, abyste žila ve šťastném a harmonickém vztahu. K tomu je potřeba převést teorii z e-booku do praxe. Díky bonusům to pro vás bude hračka.

Spokojený partnerský život

Vrátíte svému vztahu šťávu. Díky tomu se budete cítit šťastná a spokojená. Váš život nabere nové obrátky a změny se vám budou pozitivním způsobem odrážet i na dalších aspektech života.

Přesné kroky

Dovedou vás k dlouhodobě harmonickému a spokojenému vztahu s vašim partnerem. Díky dlouhodobé partnerské harmonii se budete cítit šťastná, podporovaná a celistvá.

Kolik e-book stojí?

Cena Lexikon partnerské harmonie činí  běžně 690  Kč. 

Dnes ode mě získáváte jako poděkování 339 Kč na nákup e-booku.
Lexikon tak může být váš za 351 Kč včetně DPH. 

Za tyto peníze můžete udělat jeden střední nákup v obchodě, dopřát hodinovou masáž, nebo je investovat do svého dlouhodobě šťastného a spokojeného partnerského života. 

Běžná hodinová konzultace u mě vychází na cca 500 Kč. Za tuto hodinu ovšem nemáme šanci stihnout vše, co jsem sepsala do Lexikonu. Potřebovaly bychom k tomu minimálně 4 - 5 takových konzultací, které by vás vyšly na až na 2500 Kč.

Za téměř čtvrtinovou cenu se naučíte, jak mít dlouhodobě harmonický vztah se svým partnerem a díky tomu také šťastnější a spokojenější život. Navíc vám ještě přidám hodnotné bonusy, které vám výrazně usnadní cestu. To vše zcela bez rizika. A to je fér, co myslíte? 

Do konce oslavy zbývá:

K e-booku dostanete ještě tyto bonusy

PRACOVNÍ SEŠIT

Přehledně sestavený tak, abyste mohla dát teorii přímo do praxe a dosáhla tak jednoduše efektivních výsledků. 

Hodnota 220 Kč

 

BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ

 

E-MAILOVÁ PODPORA

Pokud vám při procházení Lexikonu nebude něco jasné nebo budete potřebovat poradit, jsem vám k dispozici na e-mailu

Hodnota NEVYČÍSLITELNÁ

 

NAŠE PARTNERSKÁ HARMONIE

V tomto bonusovém e-booku se prakticky dozvíte, jak probíhá partnerská harmonie
u nás doma
.

Hodnota e-booku 210 Kč

 

BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ

 

PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ SKUPINY NA FACEBOOKU

Můžete zde sdílet s ostatními čtenáři své zkušenosti a postřehy na cestě k partnerské harmonii. 

 

Možná vás napadnou nějaká ale

Zvládnu to i já?

Pokud vám nebude cokoliv jasné, stačí mi napsat. Ráda vám podám svou pomocnou ruku, abyste informace co nejlépe pochopila a měla z nich maximální užitek. Navíc vám přidám praktická cvičení, která vám cestu výrazně usnadní. 

Vášeň a láska se po pár letech stejně vypaří

I já jsem si to dřív myslela, ale na vlastní kůži jsem si ověřila, že nemusí. Když budete vědět, jak si udržovat svou partnerskou harmonii, budete se po boku svého partnera cítit šťastná i po společně prožitých letech. Pokud se na vaší mořské hladině objeví vlnka, budete vědět, jak ji zase uklidnit. 

S partnerem spolu jsme spolu krátce a zatím jsme neměli krizi.

 V Lexikonu se dozvíte, jak dát svému muži najevo, že vám na něm záleží a to způsobem, který je pro něj srozumitelný. Tím můžete do svého vztahu vnést nový náboj. I v sebelepším partnerství se někdy objeví situace, kterou budete muset řešit. Pokud budete vědět, jak ji správně uklidnit, vyvarujete se zbytečných konfrontací a napětí doma.  V Lexikonu se mimo jiné dozvíte, jak dát svému muži najevo, že vám na něm záleží a to způsobem, který je pro něj srozumitelný.

VAŠE SPOKOJENOST JE PRO MĚ PRIORITOU 

Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že pro vás informace uvedené v tomto e-booku nemají žádnou hodnotu ani po zavedení do praxe, do 14 dní od nákupu mi napište. Vrátím vám bez otázek peníze zpět v plné výši.

Anna Lukšováautorka e-booku

Co o Lexikonu říkají čtenáři?

Toužíte po kvalitním a naplněném životě? Pak vítejte. Jste na správné adrese. Kvalita našich životů se totiž odvíjí od kvality našich vztahů. A kvalita našich vztahů se odvíjí od kvality komunikace. Tento e-book vám poskytne nejen podrobné informace, ale zejména pak neocenitelná praktická cvičení, která spolehlivě pomohou kvalitní vztah nejen vybudovat, ale i s láskou a pokorou opečovávat.

Mgr. Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz

Máte nový vztah nebo naopak potřebujete oživit svůj dlouhodbý partnerský vztah? Ať tak nebo tak, tento eBook Vám bude velkým přínosem. Uvědomíte si, co je důležité a jak na svém vztahu pracovat, aby se rozvíjel a Vy jste v něm byla spokojená. Autorka v něm zahrnuje oblasti, které jsou pro vztah zásadní a pokud se budete řídit tím, co je tu uvedeno, určitě bude Váš vztah vzkvétat. Věnuji se osobnímu rozvoji a se svými klienty řeším často i problémy v partnerském životě. Tento eBook mohu vřele doporučit. Ukáže Vám cestu, jak žít šťastný život po boku Vašeho partnera.

Dita BreberováAntistresová terapie, Tantrické semináře, www.ditabreberova.cz

Lexikon partnerské harmonie mi ukázal, jak stačí dělat jednoduché věci, které vedou k vytouženému harmonickému vztahu. Ono se opravdu jedná o banality, na které často zapomínáme a pak hledáme zakopaného psa. Ebook je super, protože nezapomíná ani na důležitost vztahu sama k sobě, navádí k zamyšlení se a neopomíjí ani řešení problémových situací. Moc se mi líbí, jak Anička vše propojuje s vlastními zkušenostmi. Už teď se nemůžu dočkat, až vyzkouším doporučované tipy! Děkuji a přeji všem, ať v lexikonu naleznou inspiraci a chuť zharmonizovat své vztahy:)

Darina Skříčkováwww.darinaskrickova.cz

Oslava končí za:

Nejdůležitější čas je teď. Cesta k vaší partnerské harmonii je již vyšlapaná. Stačí jen udělat první krok a vykročit ke šťastnějšímu životu. 

Nejlepší doba pro šťastný a spokojený život je TEĎ. Přestaňte odkládat svůj harmonický partnerský vztah až "na potom".