Co vy a láska k sobě samé?

Cítíte lásku k sobě samé? Nebo máte pocit, že je to jen egoistický přežitek? Já si dříve myslela, že láska k sobě samé je pouze egoistickým přežitkem. Pak jsem si však uvědomila, že je nezbytnou součástí dlouhodobě spokojeného života. Jak můžu dávat svým blízkým lásku, když ji neumím dát sama sobě? A právě sebelásce se dnes podíváme na zoubek.

Láska k sobě samé

Muži mají rádi sebevědomé ženy. Žena, která ví co chce, je pro něj jako magnet. I když vám budou tvrdit, že to tak není. Znám mnoho krásných žen, které by si mohly vybírat, ale když dojde na řeč lásky k sobě, dozvídám se, jak jsou ošklivé, tlusté a neatraktivní.

I já jsem se cítila hrozně. Když jsem se sama na sebe dřív podívala do zrcadla, chtělo se mi brečet. ‘Ale slzy dojetí to rozhodně nebyly. Čekala jsem od svých partnerů, že mi ukáží mou vnitřní krásu, kterou jsem sama na sobě neviděla. Ale marně. Moje nízké sebevědomí mě posadilo na zadek. Nějakou dobu jsem se v něm plácala. Pak jsem se ale rozhodla pro změnu. Znáte to taky?

Dnes jsem pro vás natočila video, ve kterém se vám s něčím svěřím.  Zároveň mám pro vás jeden zajímavý tip.

A pro čtenáře Láska k sobě v textové podobě

Máte se ráda?  Nebo čekáte, že vám váš partner ukáže vaši vnitřní krásu, kterou nevidíte? Každý člověk na světě touží po jedné věci a tou je milovat a být milován. Je krásné, když máte vedle sebe někoho, kdo vás miluje. Jenže mnoho lidí a především je to výsada nás žen lásku sama k sobě necítí, ale čekají lásku právě od svého partnera.

I mě nějakou dobu trvalo, než jsem si uvědomila, že se chci mít ráda kvůli sobě samé. Když se mi to podařilo, mé vztahy se rapidně zlepšily a já postupně začala objevovat svou hodnotu a lásku.

Váš partner vám nastavuje zrcadlo. I když se vám to možná nezdá, váš vnitřní svět se dostává na povrch a okolí vám tento pocit zrcadlí. To co vysíláte ven, se k vám vrací zpět.  Pokud sama sebe nemáte ráda, pak vám tuto skutečnost zrcadlí i vaše okolí. Proto ženám často říkám, že se mají přijmout přesně takové, jaké jsou a mít se rády bez výhrad. Ovšem ne primárně kvůli svému novému či stávajícímu partnerovi.

Jak v sobě objevit lásku?

Jak objevit lásku k sobě? Mám pro vás tip na jedno cvičení. Stoupněte si před zrcadlo a chvíli se na sebe dívejte. Najděte na svém těle jednu jedinou část, která se vám líbí, a na tu se zaměřujte. Můžou to být oči, ruce nos, vlasy, prostě co vás napadne. Toto cvičení si každý den opakujte, stačí vám k tomu pár minut.

Když vydržíte 21 dní, uvidíte, že už se při pohledu do zrcadla začínáte cítit dobře.  Tuto změnu budete pociťovat i ve svém okolí, které vám váš dobrý pocit bude odrážet zpět jako bumerang.  Vaše vztahy se zlepší a vy se budete cítit stále spokojenější. Protože vy jste nejdůležitější člověk ve svém životě, který si zaslouží být šťastný.

Moje láska

Dnes se nestydím otevřeně říct, že se mám ráda. Mám po boku milujícího partnera, který mi nastavuje zrcadlo. Cítím se po jeho boku šťastná a milovaná a vím, že mi zrcadlí pocity z mého nitra.

I přes všechna zklamání jsem si dodala odvahu začít znova. A k něčemu se vám přiznám. Nebylo to jednoduché. Hodně dlouho jsem se hledala. Když jsem si uvědomila, že potřebuji začít sama u sebe, teprve tehdy jsem se dokázala otevřít pro nový vztah. Takže začněte sama od sebe. Vrátí se vám to několikanásobně zpátky.:-)

Přeji vám pohodové dny a spoustu lásky (nejen) k sobě samé.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.