Konverzační témata na první rande

Je to tady! Konečně jste se dočkala. Počítáte hodiny, kdy svého pana Božského konečně uvidíte. Na jednu stranu se těšíte, ale na druhou přemýšlíte, o čem se s ním bavit. Chcete vystoupit z šedi a zaujmout? Pak čtěte dál. Mám pro vás několik konverzačních témat, která se vám budou hodit (nejen) na první rande.

Konverzační témata na první rande

Občasným pauzám nebo “trapnému tichu” se ve většině případů nevyhnete. Ovšem daleko horší než chvíle ticha jsou špatně volená konverzační témata. Ta váš protějšek,  můžou na prvním rande začít dřív nebo později nudit. A to přece nechcete. 😉

Tyto konverzační témata jsem otestovala přímo na vlastní kůži, během svého seznamování. Budou vás nejen bavit, ale zároveň zapůsobíte i na muže proti vám. Když uvidí váš zájem naslouchat a bavit se v jeho přítomnosti, získáte body nahoru a zaručeně vás bude chtít zase vidět.

Jaká konverzační témata nahodit (nejen) na prvním rande?

Dětské sny a jak se změnily

Čím jsi chtěl ve svém dětství být? A co se od té doby změnilo? Od tohoto konverzačního tématu se krásně dostanete k výhledům do budoucna. Snadno tak zjistíte, jestli se vaše priority ve vztahu shodují, nebo jsou úplně někde jinde. Zeptejte se i na tajné sny, co si ze srdce přeje.

Koníčky a záliby

Co tě baví? Co rád děláš ve svém volném čase? Na svém prvním rande se především chcete dozvědět, kolik toho máte společného. Koníčky a záliby jsou tak velmi praktickým tématem, o kterém můžete diskutovat hodiny.

Domácí mazlíčci

Máš doma nějaké zvířátko? Pokud nemá, můžete se zeptat, jestli má rád zvířata a případně jaká. Podle tohoto tématu poznáte, jestli se vaše láska k zvířatům shoduje. Není totiž moc příjemné, pokud máte doma pejska, kterého ráda všude nosíte, když jej váš objev doma nesnese.

Konverzace na téma přitažlivost

Co tě na ženách nejvíce přitahuje? Lámete si hlavu, co váš nový objev na ženách přitahuje? Jednoduše se ho zeptejte. Určitě se rád pochlubí. A bude to win – win, protože vy pak budete vědět, na co se zaměřit. A při té příležitosti se ho zeptejte, co ho naopak odpuzuje. Budete mít hned informace kompletní, hned na prvním rande.

Cestování

Jaká místa bys rád navštívil? Kde už jsi byl? Hodiny se můžete bavit na téma cestování. Možná objevíte destinaci, do které se v budoucnu budete chtít podívat společně, třeba na dovolenou. Podělte se také o vtipné zážitky z cest, na které ráda vzpomínáte. Uvidíte, že se společně i zasmějete.

Představa ideálního vztahu

Jak si představuješ svůj ideální partnerský vztah? Pro společnou budoucnost celkem důležitá otázka, co myslíte? Zeptejte se svého “budoucího partnera”, jak si představuje ideální vztah. A přidejte k tomu otázku, jaké chyby, podle něj, lidé v partnerském vztahu dělají.

První rande

Přeju vám, ať se (nejen) první rande vydaří podle vašich představ a máte po boku muže svého srdce. Pokud přece jen váháte a cítíte, že to není ono, ujasněte si, co od vztahu přesně očekáváte. A pokud byste na sobě přece jen chtěla zapracovat a trefit se volbou přímo do černého, začtěte se do mých e-booků a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.