Kde najdu chlapa pro život?

Asi už tušíte, že ke spokojenému vztahu potřebujete udělat první krok a najít si kompatibilního partnera, se kterým si budete dobře rozumět. Jenže kde takového chlapa  pro život najít?

Možná si říkáte, že se raději necháte sbalit, jenže ruku na srdce, dnes už to není pravidlem. Chápu, že nechcete působit jako zoufalá naháněčka a v hlavě vám bliká červená kolonka STOP. O podbízení a lezení do zadku dnešní článek rozhodně nebude.

Že vám spadl kámen ze srdce? To jsem ráda. Ptáte se: Kde najdu chlapa pro život? Čtěte dál. 🙂

Když já nevím jak začít

Jste plně vytížená a na chlapa vám v životě nezbývá místo a čas? Máte přece tolik práce. Když už přijdete domů, jste ráda, že máte na chvíli pokoj. Myšlenka, že byste ještě vzala čas na chlapa, vás nechává ledově klidnou. A ještě se stresovat tím, kde ho najdete, to už opravdu nemáte zapotřebí.

Jenže ve svém nitru toužíte být milovaná, hýčkána a opečovávána, mám pravdu? 🙂 Zavřete si na chvíli oči a představte si, že máte proti sobě muže, kterého jste si vždycky přála. Když se na něj díváte, víte, že je to ON – váš chlap pro život.

Je urostlý, sebevědomý, milý, starostlivý, sexy, ambiciózní a má krásný úsměv. Naslouchá vám, máte společné zájmy a vyhlídky do budoucna. Je připraven s vámi sdílet svůj život a pečuje o vás po všech směrech.

Jak se vám líbí podobná představa? Stálo by vám za to udělat si na takového muže čas? Kolik času každý týden byste chtěla s tímto chlapem trávit?

Odpovíte maximálně hodinu týdně, protože toho máte zkrátka moc? Tuším, že byste si čas našla, protože víte, že byste po jeho boku byla opravdu maximálně šťastná a spokojená.

Život je totiž o prioritách. Čas nemáte nikdy, pokud si ho neuděláte. Každý z nás má každý den 24 hodin, tak jak je možné, že ostatní ženy mají vedle sebe podporujícího muže, zatímco vy stále stojíte na místě?

Něco vám poradím. Stanovte si priority a jeďte podle nich. A hezky podle důležitosti. Uvidíte, že najednou máte více času. 🙂

Čas by se našel, jenže kde hledat?

Co se času týče, problém by nebyl, ale nechcete se ukvapit? Je jen na vás, jak každý den prožijete.  Stálými teoretickými úvahami nad myšlenkou, kde najdu chlapa pro život, se daleko nedostanete. Jasnačka, je v pořádku, že si věci chcete dobře promyslet, ale když budete promýšlet moc dlouho, okrádáte se zbytečně o čas, který můžete prožít po boku svého muže.

Kde najdu chlapa pro život?

Teď by to chtělo ještě toho chlapa. Kde ho hledat? Kdekoliv. Kamkoliv během dne jdete, můžete objevit toho nejlepšího chlapa pod sluncem.

Kam pravidelně chodíte? Zamyslete se. Během pracovního dne se potkáváte se spoustou lidí. Když jdete nakoupit do svého oblíbeného obchodu, jdete cvičit nebo čekáte na autobus, všude se pohybují lidé. Stačí se rozhlédnout.

Když už jdete na schůzku, pusťte z hlavy, že musíte hned skončit jeden druhému v náručí. Seznamujte se s lidmi bez očekávání. Uvidíte, že se uvolníte a začnete působit úplně jinak.

Ať už cvičíte ve fitku, jedete vlakem či autobusem nebo nakupujete ve svém oblíbeném obchodě, buďte sama sebou. Stačí se dívat kolem sebe. Existují i další možnosti kde najít chlapa pro život, např. networkingové a seznamovací akce, setkání s přáteli nebo internetové seznamky.

Cože?! Internetová seznamka?

Pokud moc nechodíte mezi lidi nebo nemáte přebytek času, zvolte internetovou seznamku. Možná vás i vnitřně láka, ale bojíte se, že vám zase odpoví ten zoufalec, který na portálu straší už několik let? Chápu vaše pocity. Po několika tragických schůzkách jsem seznamku zavrhla jako nefunkční prostředek. Jenže po pár letech, kdy jsem byla hodně časově vytížená, jsem ji vyzkoušela znova.

Nenapadlo by mě, že to bude právě seznamka, kde najdu chlapa pro život, ale vnitřní pocity byly tak silné, že jsem ji zkusila znova. Ještě předtím jsem se ji však naučila používat ve svůj prospěch. Začala jsem změnou svého vnitřního vyzařování a rozhodla se stát neodolatelnou ženou.

Možná si říkáte, že napsat nebo odpovědět na inzerát není žádná věda. Máte pravdu, není. Abyste ale našla muže, kterého si opravdu přejete, potřebujete se zaměřit na několik důležitých kroků, které jsou často podceňované a následně přitahují pozornost mužů, po kterých opravdu netoužíte.

Nasadila jsem vám brouka do hlavy? Kdybych vám všechny kroky vypsala sem, pak by to dalo na hooodně dlouhý článek. Proto jsem je sepsala do e-booku Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce. Pěkně výstižně a zřetelně včetně praktických postupů. Že ho ještě neznáte?  Pak honem mrkněte sem>>>.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.