Kam na rande v zimě?

Jste nadšená, protože vás čeká první rande. Těšíte se, ale zároveň přemýšlíte, kam půjdete. Možná si říkáte, že iniciativu přenecháte plně svému milovanému. Klidně můžete, ale mějte něco v záloze pro případ, kdy by vás chtěl vytáhnout na hokej, který vy k smrti nesnášíte. Jenže kam vyrazit v zimě na rande, abyste po několika hodinách nekonkurovali rampouchům?

Rande v zimě má taky svoje kouzlo. Když jsem se seznámila se svým mužem, řešila jsem podobnou otázku, protože jsme první rande měli právě v zimě.  Mám pro vás několik tipů. Pojďme se na ně společně mrknout.

Kam vyrazit v zimě na rande?

Příjemná kavárna nebo restaurace

Máte rádi kávu nebo čaj? Super. Pak navštivte nějakou pěknou kavárničku nebo čajovnu. Při popíjení vašeho oblíbeného nápoje se můžete o svém milém hodně dozvědět. Pokud byste rádi své první rande spojili s obědem či večeří, navštivte příjemnou restauraci. Abyste se oba cítili dobře, volte klidný a ne příliš rušný podnik, abyste se nemuseli zbytečně překřikovat.

Vyzkoušejte brusle

Už jste někdy bruslila? Ne? Nejvyšší čas to vyzkoušet spolu se svým milým. Odhoďte strachy z toho, že se před ním ztrapníte. Pokud jste na bruslích ještě nestála, máte důvod k tomu aby vás to jako skvělý učitel naučil. Uvidíte, že si během bruslení užijete spoustu legrace. Když jsem na nich stála poprvé, taky jsem se bála, ale po krátké době už jsem byla na ledě jako doma.

Procházka

Pokud vám zima nevadí a jste ráda v toto období venku, můžete se vydat na menší pěknou procházku. Pokud se chystáte na první rande, volte trasu, kde se občas pohybují lidé (především tehdy, pokud máte rande naslepo). Zakončit ji můžete teplým čajem či kávou v kavárně.

Vánoční trhy

Teď, před Vánocemi začínají ve větších městech vánoční trhy. Co tak je navštívit ve dvou? Já osobně je mám moc ráda. Vůně přicházejících svátků a zpěv koled ve mě vyvolává příjemný pocit. Abyste nezmrzli, můžete se zahřát svařákem nebo punčem.

rande-v-zime

Další varianty na opakované rande v zimě

Už máte za sebou několik schůzek a situace se rýsuje příznivě? Super, jenže by to chtělo nějakou obměnu. Když se rozhodnete potkat opakovaně, pak mám pro vás ještě další tři varianty nejen na zimu. Je mi jasné, že když se budete měsíc potkávat jen v kavárně, nebude to asi to pravé ořechové. Na první rande tyto varianty ovšem nedoporučuji.

Kino, divadlo

Podívejte se na nabídky kin a divadel ve svém okolí a vyberte něco, na co byste se oba chtěli podívat. Pokud už za sebou máte několik schůzek, pak je kino dobrou volbou. Mrknete na nějaký pěkný film a navíc budete teple. Ovšem na na první rande kino nedoporučuji. Chcete se o sobě přece něco dozvědět.

Bazén

Máte rádi vodu? Pak vyrazte na plovárnu. Můžete společně relaxovat ve vířivce, nebo si spolu zaplavat či zablbnout ve vodě. Proč ne na prvním rande? Chcete přece ve svém milém vzbudit zvědavost a nemusí téměř všechno hned vidět.:-) Pokud jste stydlivá, pak si vyberte kino nebo divadlo. Bazén můžete nechat až na později.

U vás / u něho doma

Není přesně určeno, kdy je nejlepší čas pozvat vašeho milého k sobě domů. Záleží také na tom, jestli se znáte déle, nebo pár dní a přes internet. Pokud už máte za sebou několik schůzek a cítíte, že se k sobě domů chcete podívat, pak je vše naprosto v pořádku. Pokud se vám zatím z jakéhokoliv důvodu nechce, nenechte se nutit. Neexistuje ideální pravidlo, které vám řekne, kdy je pravý čas jít k sobě na návštěvu. Řiďte se svými pocity.

Jenže co když se rande nevydaří?

Už za sebou máte několik rande (nejen v zimě) a pořád to není ono? Říkáte si, jak konečně přestat být single? Možná stačí maličkost, která vám může pomoci k vaší Lásce. Neznamená to, že jste náročná víc, než jiná žena. Možná máte jasno, ale přesto v sobě cítíte, že vás něco brzdí. Měla jsem to podobně. Může to být nějaká nevyřešená záležitost z minulosti, nebo zkrátka cítíte, že nejste ještě připravená. Naslouchejte víc sama sobě a svým potřebám.

Možná hledáte způsob jak se jednoduše a efektivně seznámit. Znám mnoho sympatických a perspektivních žen, ale i mužů kteří nemají dostatek příležitostí k seznámení. Co vyzkoušet internetovou seznamku? Možná si říkáte, že jsem se zbláznila. Že na internetu najdete pouze zoufalce?  Nebýt internetu, nepoznala bych svého současného muže. Mám kolem sebe mnoho dalších žen, které se tímto způsobem seznámily se svými muži, kteří rozhodně zoufale nevypadají. Stačí se pouze držet několika kroků, abyste se vyvarovala zbytečným zklamáním. Zajímá vás, jaké kroky to jsou? Pak se mrkněte sem >>.

 rande-v-zime-2

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.