Ujel mi vlak. Co s tím?

Máte pocit, že vám ujel vlak? Pokud jste sama bez partnera delší dobu, pak tento dialog určitě znáte. Vaše okolí má pocit, že jste sama, protože vám to tak vyhovuje. Vy byste ale v hloubi duše ráda potkala muže, se kterým se budete cítit šťastná, celistvá a naplněná.

“Už sis konečně někoho našla?”
“Ne, jsem stále sama.”
“Sama po třicítce? Tak to už bys s tím měla konečně něco udělat. Za chvíli Ti ujede vlak.” 

Po podobném dialogu, byť by to bylo i s vaší dobrou kamarádkou, vám dobrá nálada určitě dlouho nevydrží. Když dorazíte do svého prázdného bytu, dolehne to na vás ještě víc. Zahloubáte se do sebe a cítíte se frustrovaná. V lepším případě zasednete k počítači a začnete objevovat seznamovací portály a hledat vhodného kandidáta, který by se mohl ucházet o post vašeho partnera.

Nějakou dobu si spolu dopisujete a rozhodnete se potkat. Podle společného vyměňování písmenek na vás muž z druhé strany obrazovky působí velmi sympaticky. Na schůzce si příjemně povídáte a jeví se to dobře. Po rozloučení čekáte na sms a nic. Po týdnu, kdy se vám pomyslný adept neozývá usoudíte, že z toho asi nic nebude a dostáváte se do depresivních stavů.

Z toho se potkáte s kamarádkou a ta se vás zeptá: “Tak co? Už konečně někoho máš?” A už se to stupňuje. Přijdete domů naštvaná na celý svět a zase zasednete k internetu. Koloběh se opakuje…

Jak z toho ven?

 

Víte, jaká jsou vaše partnerská očekávání? Stanovte si, co od svého vztahu vlastně očekáváte. Když nebudete vědět kam jdete, těžko tam dojdete.

Jakmile máte jasno, pak se můžete vrhnout do víru seznamování. Domluvte si rande. Nedělejte si velká očekávání a nechte se překvapit, jak se věci budou mít.  Zase to nedopadlo? Pak je příčina někde jinde. Něco vám brání. Potřebujete zjistit, co to je.  Jakmile objevíte příčinu a začnete ji řešit, může se teprve situace začít měnit.

Mnoho lidí se domnívá, že mít šťastný partnerský vztah je věc štěstí nebo dokonce náhody. Vyvedu vás z omylu, není. Pokud chcete cokoliv ve svém životě získat, potřebujete pro to něco udělat. V partnerských vztazích platí totéž. Když si toto uvědomíte, jste na velmi dobré cestě.

Každá z vás si zaslouží mít po boku muže, díky němuž se bude cítit milovaná, celistvá a šťastná. Na to nezapomínejte. Je úplně jedno, zda vám je 20, 30, nebo 50 let. Pokud jste ochotná pro to i něco udělat, pak na sebe nenechá muž vašich snů dlouho čekat.

 

couple-915982_1280

 

 

Anna Lukšová
Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Příručka pro nezadané

    hardbackcoverstanding_300x400 Zjistěte, jak se stát ženou, po které muž vašeho srdce touží.

  • Nejnovější příspěvky