Je to opravdu ten pravý?

Chystáte se na rande nebo už nějakou tu schůzku máte za sebou a říkáte si, jestli je to opravdu ten pravý? Na jednu stranu ve vás hormony pracují, ale na druhou se bojíte dalšího zklamání, které byste mohla kvůli špatnému výběru zažít. Dneska se vašemu novému panu Božskému podíváme až do žaludku.

Je to opravdu ten pravý?

Pustíte ho do druhého kola a začnete více uvažovat, jestli je to opravdu ten pravý? Prozradím vám čtyři předpoklady, podle kterých poznáte, jestli vám tento muž stojí za to. Mrkněte na video.

Životní priority

Jaké máte v životě priority? A jaké má priority váš nový objev? Odpovězte si upřímně na tyto dvě otázky. Chcete mít rodinu, nebo se nevázat a cestovat?  Pak si ohlídejte, aby to měl váš nový partner podobné. Protože když se v těchto pohledech budete značně odlišovat, pak vám vztah dlouhodobě fungovat nebude.

Čas na vztah

Vymlouvá se neustále, že má spoustu práce, nebo že má s kamarády něco domluveného? Může se stát, ale pokud se to neustále opakuje, pak si dejte pozor. Když už na začátku neinvestuje svůj čas, aby mohl být s vámi, v budoucnu to lepší nebude.

Bude se vám hlavě neustále omílat otázka, jestli je to opravdu ten pravý. Jenže když budete mít tendenci trávit každý svůj čas někde jinde, vztah se vám dřív nebo později stejně rozpadne.

Jak vás vnímá

Co vám muž nejčastěji chválí? Pěkný obličej nebo zadek, nebo oceňuje i vaše povahové rysy. Když vám chválí pouze a jen vaše fyzické přednosti, mějte se na pozoru. A pokud vy chcete vážný vztah a on jen krátkodobý románek, pak budete zbytečně zklamaná.

Finanční situace

Neznamená to, že máte být hned zlatokopka, ale pohlídejte si jeho finanční situaci. Střídá často práci, nebo je často evidovaný na pracáku? A kde žije? Bylo mu už dávno třicet a stále bydlí u maminky? Pak zpozorněte. I když se pak přestěhuje k vám, převezmete roli jeho matky, která se o něho starala a finančně ho podporovala. Byl na to do teď zvyklý, tak proč by tomu mělo být teď jinak.

Zbytečně se tak dostanete do finanční tísně, kdy budete nuceni vyžít jen z vašeho přijmu. A když budete chtít jít na mateřskou, pak vám oběma těžko vystačí necelých 5 000 Kč měsíčně. Proto mějte oči otevřené, jak se o sebe umí váš nový objev sám postarat.

Protiklady se přitahují

Tohle úsloví platí ve fyzice, ale ve vztazích s ním neuspějete. Když budete každý někde jinde, neznamená to, že by jeden z vás byl tím horším. Ale jednoduše se neshodnete. Pak budete mít každý tendenci trávit čas s někým jiným. A to už je jen krůček od nevěry, která ve většině případů neznamená, že by váš muž byl chronický záletník.

Proto vybírejte pečlivě. Protože je to pouze a jen váš život, který za vás nikdo jiný žít nebude, než vy sama.

Pokud se vám video článek líbí, sdílejte ho i s ostatními ženami.

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.