Jak zaujmout muže na internetu

Procházíte občas internetové seznamky? Pak určitě znáte ten pocit. Procházíte si profily na Facebooku, nebo jiných sociálních sítí a padne vám do oka fotka, která upoutá vaši pozornost. A najednou máte dilema a říkáte si, jak zaujmout tohoto muže.

“Co mu mám napsat, abych ho zaujala?” Určitě chcete udělat dojem, ale dochází vám slova. Nebo chcete napsat inzerát, ale máte strach, že vám budou psát samí zoufalci.

Jak zaujmout muže

Dlouho zvažujete, jak zaujmout muže, ale ne jen tak ledajakého. Pokud už máte zkušenosti se seznamkami, tak víte, že nadatlovat inzerát nebo nějak odpovědět není až takový problém. Jenže pak vám píší muži, o které zase vy nejevíte zájem.

Napíšete chlapovi, který vás zaujal a máte strach, aby vám vůbec odepsal. Risknete to a napíšete něco ve stylu: “Ahoj, moc jsi mě zaujal, pokecáme?” nebo pošlete jen smajlíka, abyste mu o sobě dala vědět.

Však když jste oba na seznamce, tak přece víte, co asi chcete, ne?

Realita internetových seznamek

Čekáte, že vám váš nový objev napíše, jenže odpověď nepřichází. Trápíte se tím a pročítáte zprávy, které vám přišly od ostatních zájemců. Jenže ti vás neoslovili. Pokaždé vám v jejich odpovědích něco nesedělo. Možná to byly gramatické hrubky, nebo nudné odpovědi.

Dnes už neplatí, že jsou na seznamkách pouze zoufalci. Znám spoustu mužů, kteří dnes volí tento způsob seznamování a k zoufalcům mají hodně daleko. Když  byste viděla jejich počet zpráv na Facebooku, nebo jiných sociálních sítích, najdete tam v průměru 20 – 50 zpráv denně. Proto už si vybírají, které ženě odpoví.

Zatímco vy se stresujete a stále hledáte způsob, jak zaujmout sympatického muže. Máte dilema, jestli mu má vůbec cenu psát, aby vám odepsal. Nebo si lámete hlavu, jak napsat inzerát, abyste si k sobě nepřitahovala stále stejné typy mužů, které nechcete.

Točíte se v kolečku

Když se chcete seznámit na internetu, potřebujete počítat s několika fakty:

  • Seznámit se chce spoustu dalších žen, se kterými soupeříte o pozornost sympatických mužů
  • Když těmto mužům přijde spoustu dalších zpráv, otevírají jen ty, které je něčím zaujmou
  • Nevšimnou si tuctových inzerátů, které se opakují stále dokola

Asi jsem vás teď moc nepotěšila. Ale mám pro vás i dobrou zprávu. Sympatičtí a inteligentní muži na internetu jsou. Den co den. A každý den hledají inzeráty žen, které je něčím zaujmou. Jsou na sociálních sítích a seznamkách na počítači i na mobilu. Chtějí vedle sebe ženu, která se odliší od davu. A chtějí se seznamovat. I ti sympatičtí, kterých je tam dost.

Touží objevit někoho zajímavého, aby už neztráceli čas. Chtějí si nejdřív ověřit originalitu své nové partnerky, než se s ní setkají. Mějte to proto na paměti, než napíšete inzerát nebo odpovíte na zprávu.

 

Jak se odlišit od ostatních žen v davu

Teď se určitě ptáte, jak se odlišit, aby si vás tito muži všimli a pozvali vás na rande. Držte se následujících kroků.

Buďte jiná než ostatní

Když sepisujete inzerát, buďte originální. Inzerátů typu hledám muže k seznámení je plný internet. Už teď víte, že potřebujete být jiná, než další ženy. Nemusíte se kvůli tomu měnit, jen zvolte originálnější text, který zaujme muže, kterého si přejete. Když už odpovídáte na inzerát, vyhněte se tuctovým odpovědím typu: “Ahoj, jsi mi sympatický. Seznámíme se?” Takových odpovědí váš objev za den dostane několik desítek.

Přestaňte viset na jeho odpovědi

Už jste se dokopala odepsat a visíte na tom, kdy vám sympaťák odepíše. Lámete si hlavu, jestli jste ho zaujala. Přestaňte se tím zatěžovat. Napište mu a zbytek už nechejte na něm. Zbytečně budete vystresovaná a odpovědi pak budou působit nepřirozeně. A to vám seznámení rozhodně neusnadní. Proto vyřaďte z hlavy očekávání, jak by to mělo dopadnout. Uděláte první krok a zbytek je na něm.

Seznamka je o číslech

Když už odpovídáte na inzerát, nezůstávejte viset jen na jednom muži. Může se stát, že vám pak neodepíše a vy se tak budete zbytečně stresovat. Odpovídejte na více inzerátů, nebo vyzkoušejte víc seznamovacích serverů. Když jsem se seznamovala já, měla jsem inzerát na čtyřech portálech. Víte jak to nakonec dopadlo? Našla jsem inzerát muže, který mě zaujal a odpověděla na něj.

Takže i když už máte napsaný inzerát, mrkejte po očku i na inzeráty a odpovídejte na ty, které vás zaujmou. Nemusíte se hned se všemi muži potkat, ale zvýšíte si tak své šance, jak zaujmout muže. Když napíšete 10 odpovědí, napíšou vám 2 – 3 muži. A s kolika se se pak skutečně potkáte?

Ani já jsem nezůstala jen u jedné odpovědi. Napsala jsem více mužům. Z toho jsem si psala asi s deseti muži a na první rande jsem šla se třemi.

 Nespoléhejte jen na jednu odpověď, že se vám muž ozve. Zajímejte se o svůj objev a pokud vám odpoví, nelpěte hned na tom, že se zítra potkáte osobně.

Negativní odpověď, taky odpověď

Větší šance je, že vám neodepíše, ale pokud přijde zamítavá odpověď, akceptujte ji. Když nechce, běžte a hledejte dál. Seznamka je o číslech. Někteří muži vám hned rádi odepíšou, jiní budou odměření a někteří se neozvou.

Hlavně klid, tak to prostě chodí. Netlačte na pilu tam, kde to nejde. Stejně by z toho nakonec nic nebylo a ztráceli byste oba svůj drahocenný čas. Když už mu budete psát, napište mu 1, maximálně 2 zprávy. Víc se mu nevnucujte. Máte přece svou hodnotu.

První kontakt je jen začátek

Originálně napsaný inzerát a první zpráva je jen pár procent úspěchu. Ale co ten zbytek? První rande a společné soužití s vašim panem Božským?

Správný začátek je základ, na kterém můžete stavět. Udržovat jeho zájem, zajímat se o něj, projevit mu svůj zájem, jít s ním na schůzku, jak s ním komunikovat, aby se s vámi cítil dobře. A spoustu dalších detailů, aby přeskočila jiskra.

Je toho hodně? Přiznávám, ano, když střílíte naslepo. Ale když půjdete postupně krok po kroku, pak budete mít úspěch. Mějte se sebou trpělivost a jděte si za svým cílem.

 

 

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.