Jak (ne)funguje zákon přitažlivosti

O víkendu jsem si (opět) ověřila na vlastní kůži, jak funguje zákon přitažlivosti v praxi. Uvědomila jsem si, jak se můj život se během několika posledních let obrátil úplně naruby. Zavzpomínala jsem si na dobu před deseti lety, kdy jsem si o sobě myslela, jak to mám v životě těžké. Od té doby se toho hodně změnilo.

Strávila jsem tři dny v Beskydech se svými podnikatelskými přáteli. Byl to ten nejlepší víkend, který jsem mohla prožít. Tolik lásky, pohody a vzájemné podpory jsem hodně dlouho nezažila. Možná vás napadlo co to říkám, když propaguji partnerskou harmonii. Ano, doma mám milujícího muže, kterého bych za nic na světě nevyměnila, ale setkání s šedesáti naladěnými lidmi bylo úžasné.  Rozhodli se totiž vzít život plně do svých rukou a splnit si své sny. Takto znásobená energie, která tam celý víkend proudila, byla nepopsatelná.

Zážitky a pocity stále vstřebávám. Bylo to silné a krásné. Díky dvěma skvělým lidem, jsem si měla opět možnost ověřit, jak zákon přitažlivosti funguje. Stáňa Mrázková s Jirkou Stiborem mi ukázali, že se dá podnikat srdcem. Tyto tři dny pro mě byly plné lásky, vděčnosti a aha momentů. Tělem mi proudí stále pocity radosti a vděčnosti, ale také fakt, že jsem si tyto skvělé lidi k sobě přitáhla.

jak-nefunguje-zakon-pritazlivosti

Cítím v sobě obrovskou vděčnost za den, kdy jsem se vědomě rozhodla vzít život do svých rukou. Kdybych to před několika lety neudělala, ochudila bych se o život naplněný hojností, láskou a vděčností, který dnes můžu žít. Každý den ráno se těším, co mi další den přinese. S kým se potkám a co budu moci zažít. Uvědomuji si také vděčnost za svou spřízněnou duši, vedle které se každé ráno probouzím. Každý den se do svého muže znova zamilovávám. Uvědomuji si, že zákon přitažlivosti opravdu funguje.

Za všechno může vnitřní vyzařování

Situace a lidi si k sobě přitahujeme svým vnitřním vyzařováním. Ať už tomu věříte či ne, vnější svět vám nastavuje zrcadlo. Vztahy (nejen partnerské)  jsou toho zdárným příkladem. Když se samy se sebou nebudete cítit dobře, budete se setkávat se stejně naladěnými lidmi, kteří ve vás tento pocit budou násobit. Když budete hledat partnera jen proto, abyste zaplnila svou prázdnotu, zjistíte po opadnutí růžových brýlí, že se cítíte stejně prázdně, jako když jste byla sama. Do toho navíc přijdou neshody a hádky, které naruší vaši partnerskou harmonii.

Uvědomila jsem si to před několika lety ve svých partnerských vztazích. Divila jsem se, protože jsem k sobě přitahovala lidi, které jsem nechtěla. Cítila jsem se jako oběť, která to má v životě tak těžké. To jsem ještě nevěděla, jak zákon přitažlivosti funguje. S oblibou jsem říkala, že mám na chlapy smůlu, protože už jsou všichni dobří přebraní. Když už jsem zamilovala, bylo to pouze do času. S předchozími partnery jsme žili vedle sebe místo spolu.

A tak se to několikrát opakovalo. Až jsem si jednoho dne řekla dost. Pokud chci být v životě opravdu šťastná, potřebuji proto něco udělat. Ze dne na den jsem dostala šílený impulz. Odjet na druhý konec světa. Tam jsem za měsíc pobytu uvědomila spoustu věcí a uvědomila si, co v životě opravdu chci. Spustila se lavina, kterou zapříčinila nová přitažlivost. Objevila jsem vědomě muže svého srdce, našla nové přátele na stejné vlně, změnila práci začala se věnovat tomu, co mě opravdu baví a naplňuje.

Stáni a Jirkovi patří moje velké díky za to, že jsem si uvědomila, že mou vizí je vidět ženy šťastné (nejen) po boku svých mužů. Všem ostatním za to, že mi den co den nastavují zrcadlo.

Možná cítíte totéž, co já před několika lety, kdy jsem chtěla změnit svůj život. Pokud chcete zákon přitažlivosti použít ve svůj prospěch ve svých vztazích, klikněte sem >>.

jak-nefunguje-zakon-pritazlivosti-jpg2

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.