Internetová seznamka nefunguje

Taky jste už opakovaně zkoušela internetovou seznamku, ale výsledek se velmi vzdaloval očekávání? Možná jste absolvovala několik schůzek a napsala pár zpráv. Jenže pak jste zjistila, že člověk na druhé straně sítě je pro vás absolutně nepoužitelný. Vzdala jste to a řekla si, že internetová seznamka prostě nefunguje. Chápu vás, měla jsem to úplně stejné.

Proč mi internetová seznamka nefunguje?

Mám spoustu kamarádek, které si našly chlapa přes internetovou seznamku. Jsou spolu několik let a je vidět, že jim to klape. Jenže u mě to bylo jinak. Po první schůzce se vše jevilo nadějně, jenže po nějaké době jsem zjistila, že s tímto mužem to fakt nepůjde, protože mi lhal. Proč to může ostatním fungovat, zatímco já mám jen špatné zkušenosti?

Nad touto otázkou jsem často přemýšlela, když mi krachl třetí vztah, který jsem měla právě díky internetové seznamce. Když už to vypadalo nadějně, tak jsme se asi po dvou měsících rozešli, protože mi lhal. Vzdala jsem to s myšlenkou, že internetová seznamka nefunguje.

Nezáleží na tom, jakým způsobem se seznámíte. Pokud v sobě budete mít zakořeněné strachy a přesvědčení z minulosti, že vás muž zase zklame, stane se. Partner, kterého budete mít, vás nějakým způsobem zklame. Proč? Protože ze sebe vyzařujete strach ze zklamání.

Představte si sama sebe jako zrcadlo. Dáte si inzerát na internetovou seznamku a čekáte na odpověď. Ve svém nitru cítíte strach, že se na vás nalepí nějaký podvodník či lhář. Tyto pocity jdou z vašeho nitra přímo ven a i když nejsou fyzicky vidět. Vše probíhá jako po másle a po pár schůzkách se dáte se svým objevem dohromady. Jenže po nějaké době zjistíte, že se z rozvedeného muže vyklube ženáč s třemi ratolestmi. Jste zklamaná, vztah ukončíte a řeknete si, že internetová seznamka nefunguje. Je to jen přežitek dnešní doby.

V hlavě vám pak pravidelně budou probíhat myšlenky, že po třicítce už je těžké někoho najít, že jsou všichni muži přebraní. Představte si, že nad svou hlavou nosíte magnet. Myšlenky a pocity, které ze sebe vyzařujete, vám přitahují situace a události, které ve vás tyto pocity prohlubují. Když v sobě máte vzorec, že už svou lásku nenajdete, pak se vám i při snaze najít partnera zůstáváte sama, ať už je důvod jakýkoliv.

Mám pro vás dobrou zprávu, tato situace se dá změnit. Když změníte své vnitřní vyzařování, pak se začne měnit i vaše vnitřní realita. Ale ne na nátlakem, kdy si jen říkáte afirmace a vnitřní přesvědčení je zarytě proti. Tlak totiž vyvolává další protitlak.

seznamka nefunguje

Trpělivost růže přináší

Začněte postupně. Ze začátku stačí hlídat si své myšlenky. Když přijdou, přestaňte se jim bránit. Nechte je prostoupit jako nestranný pozorovatel a ony zase odejdou. A na to můžete zase navazovat. Pěkně krok po kroku. Více se o těchto krocích zmiňuji v online kurzu Jak potkat toho pravého.

Věděla jsem, že chci mít po boku muže, který nemá děti. Sama jsem tehdy děti neměla. Jenže po třicítce už pro mě bylo složitější hledat bezdětného muže. Pokud už se takový našel, tak byl buď divný, nebo do budoucna děti nechtěl. To se mi nelíbilo, protože jsem po vlastní rodině toužila. Uvědomila jsem si, že jsem v sobě měla strach, že bezdětní muži jsou divní. Realita se mi podle toho začala odrážet. Když jsem si začala hlídat své myšlenky a změnila přirozeně své vnitřní vyzařování, uvěřila jsem tomu, že i na mě čeká muž, kterého si přeju. Po nějaké době práce na sobě jsem si dala inzerát na internetovou seznamku. A i když to nebylo hned, podařilo se. Našla jsem bezdětného muže, kterého jsem si přála. Absolvovala jsem celkem tři schůzky. Třetí vyšla. Dnes je tomu už víc jak pět let a pořád vím, že bych ho neměnila. 

Buďte trpělivá, všechno chce svůj čas. Pokud si dáte inzerát na seznamku, neznamená to, že první muž, který vám napíše musí být ten, kterého jste opravdu chtěla. Vesmír vás totiž může zkoušet, jestli si za svým rozhodnutím opravdu stojíte.

Pokud budete mít nastavenou přitažlivost správným směrem, nebude  to dlouho trvat a vaše Láska se někde objeví. Když si budete vědoma toho, co vyzařujete ze svého nitra, usnadníte si svou cestu. Stačí pak jen stačí mít otevřené srdce, které vás přesně navede co udělat nebo kam jít, abyste se se svou Láskou setkala. Proto mějte otevřenou mysl.

internetová seznamka nefunguje

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.