Internetová láska je jen přežitek

Je láska přes internet pouze přežitek? Nebo efektivní způsob seznámení dnešní doby? Ať už si pod pojmem internetová láska představíte cokoliv, může vám výrazně usnadnit život.

V minulosti pro mě byla internetová seznamka skvělým pomocníkem pro hledání životního partnera. Nevěděla jsem sice, jak se efektivně seznámit, ale řekla jsem si, že na tom přece nic není. Napsala jsem inzerát, ale fotku jsem pro jistotu nedávala. Co kdyby mě tu někdo známý viděl? To by byla ale ostuda.

Přišlo několik odpovědí. Začal tím spisovatelský maraton ve stylu odkud jsi, kolik ti je a co děláš. Nějakou dobu jsme si dopisovali. V některých případech, když to vypadalo, že si máme co říct,  jsme se dohodli na schůzku tváří v tvář.

Absolvovala jsem jich hned několik, ale všechny skončily neúspěchem. Myslela jsem, že na muže přes internet nemám štěstí, když si k sobě přitahuji takové, které opravdu nechci. Po několika nezdarech jsem se rozhodla, že se na internetovou lásku prostě vykašlu a zkusím to jinak.

internetova laska je prezitek

Láska přes internet? Přežitek dnešní doby.

Na nějakou dobu jsem zanevřela. Říkala jsem si, že internetová láska asi opravdu nefunguje Možná někomu, ale mě ne. Utvrdila jsem si v sobě názor, že internetová láska je pouze dobový přežitek. Hledala jsem další způsoby seznámení. Tento krok se mi sice podařil, ovšem po dvou letech jsem byla opět single. Když mi další vztah nevyšel, napadlo mě zkusit seznamku znova.

Teď jsem ovšem začala sama od sebe. Věděla jsem, že mé okolí mi nastavuje zrcadlo. Přiznala jsem sama sobě, že muže, se kterými jsem se sešla, jsem si do svého života vědomě přitáhla. Když jsem si uvědomila, že se mi vrací, co sama vysílám, zaměřila jsem se vědomě na svou transformaci.

Svých předchozích zkušeností jsem nelitovala. Věděla jsem, že fakt, že jsem se měla právě s těmito lidmi potkat, měl nějaký svůj účel. Minimálně mi internetové lásky ukázaly, na co se potřebuji zaměřit. Udělala jsem si jasno.

Pro tentokrát jsem se rozhodla, že se ze svých chyb poučím. Vzala jsem internetovou lásku jinak, od lesa. Na základě svých nevydařených zkušeností jsem si sepsala plán, podle kterého jsem postupovala. Když jsem se vědomě připravila na příchod svého životního partnera, intuice mi říkala, abych šla na seznamku.

Nějakou dobu jsem se bránila, vždyť mé předchozí zkušenosti skončily fiaskem. Nakonec jsem ale poslechla. Hlavou mi problesklo heslo: Odvážnému štěstí přeje. Nakoplo mě, abych začala prohlížet servery, na které umístím svůj inzerát. Poučená a z rozvahou jsem postupovala krok po kroku, až ke svému současnému partnerovi.

Dnes se za seznámení přes internet nestydím. Díky prostředku, který každý z nás denně používáme, jsem měla možnost snadněji objevit svou Lásku. Na internetu je dnes všechno. Za jeho pomoci nakupujeme, vyhledáváme informace a učíme se. Proč bychom se nemohli tímto způsobem také efektivně seznámit?

Internetová seznamka je skvělým pomocníkem k rychlému a efektivnímu seznámení. Máte možnost seznámit se s lidmi, které byste v ulici svého města jen těžko potkali.  Když tento nástroj správně použijete, můžete objevit nové přátele, ale také svou životní lásku.

internetová láska je přežitek

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.