Proč jsem se rozhodla pro Essens?

Proč zrovna Essens?

Vždy jsem o sebe velmi ráda pečovala. Aktivně se věnuji mentoringu, kde se s ženami zabýváme vnitřním vyzařováním, zdravím, oblečením, ale i vůněmi. 

Odjakživa jsem si ráda kupovala kvalitní vůně, kosmetiku a doplňky stravy. Vzpomínám si, jak jsem si v parfumerii zamilovala vůni Chanel. Po dlouhém přemýšlení jsem sáhla do peněženky, vytáhla pár tisícovek a koupila si svou vysněnou vůni. Vydržela sice dlouho, jenže když mi došla, nechtělo se mi investovat znova vysokou částku. 

Chci kvalitu, ale za rozumnou cenu

Začala jsem si kupovat toaletní vody (EDT). Byly sice levnější, jenže neřešily můj hlavní požadavek, dlouhou výdrž. Sledovala jsem flakóny a vybírala si vůně s vyššími procenty vonných esencí. Na jednom podnikatelském meetingu jsem se seznámila s parfémy Essens. Velký zájem u mě vzbudil fakt, že se jedná o českou firmu.

Kvalita vonných esencí turecké společnosti Seluz mě naprosto přesvědčila. Od této společnosti totiž nakupují vonné esence také společnosti jako například Armani, Hugo Boss, DKNY ale i můj nejoblíbenější Chanel. 

Můžete hádat, jakou vůni ze srovnávacího seznamu nejraději používám. Ano, je to naše W117, která můj Chanel plně nahradila. Nejenže na mně vydrží celý den vonět, ale především mi pravidelně šetří peníze v peněžence. 

A tak jsem se začala chlubit

Asi po měsíci používání se mě lidé okolo začali ptát, čím to tak krásně voním. A tak jsem se začala chlubit. Začala jsem s Essens spolupracovat a rozhodla se nejen nakupovat, ale i prodávat tyto skvělé produkty. Přestala jsem chodit i do drogerie, protože vše, co potřebuji, najdu v Essens. Nákupy bych dělala stejně, tady si navíc můžu tvořit pasivní příjem. Spojila jsem tak příjemné s užitečným. Chcete se této české firmě dozvědět víc? Mrkněte sem>>.

 

Chci si v klidu prostudovat kvalitní produkty společnosti Essens