Možnosti s Essens

Jaké máte u Essens možnosti?

U nás si můžete vybrat z možností, spolupráce, která vám bude nejvíce vyhovovat. Nejste limitováni žádnými povinnými nákupy. Totéž platí i v ostatních zemích EU. Pojďte se teď společně se mnou mrknout na možnosti, které vám naše firma nabízí:

 • 1
  Chci nakoupit jen občas
  Chcete si tu a tam objednat parfém, kosmetiku nebo výživové doplňky? Napište mi a domluvíme se na podrobnostech.
 • 2
  Chci nakupovat levněji
  Zařídím vám VIP členství, díky kterému můžete nakupovat pro sebe a svou rodinu výhodněji a z pohodlí domova. Nakupujte, kdykoliv chcete, bez povinných objednávek. Nakoukněte do sekce VIP členství.
 • 3
  Chci si vytvořit pasivní příjem
  Chcete si ke své práci vydělat pár tisícovek měsíčně nebo si začít tvořit pasivní příjem? Ukážu vám, jak si s Essens začít tvořit jednoduše svůj příjem. Můžete si tak zlepšit kvalitu života a svou finanční situaci. A stačí vám k tomu pár hodin týdně. Jen vy rozhodujete, kdy, kde, jak dlouho a s kým budete spolupracovat. Žádný podomní prodej. Napište mi, pro více informací.

Proč se mnou?

Pomoc a podpora v začátcích

Vím jaké to je, začínat. Podpora a dostatek informací je důležitá nejen v začátcích. V mém týmu táhneme všichni za jeden provaz a pomáháme si navzájem.

Sdílení a podpora vašeho týmu

Maximální péče o partnery a samospotřebitele v e-shopu a zázemí servisního centra v Brně, kde můžete vzít své klienty a partnery. Mohou si tak výrobky na vlastní kůži vyzkoušet.

Napište si pro více informací.
Stačí vyplnit formulář.