PŘÍRUČKA PRO NEZADANÉ

Chcete najít chlapa, vedle kterého se budete konečně cítit spokojená, milovaná a celistvá?
Stáhněte si e-book zdarma a zjistěte, jak vykročit vstříc muži svého srdce.

E-book v hodnotě 259 Kč dnes získáte zdarma. 

0
žen už se vydalo směrem ke své spřízněné duši. Přidáte se k nim i Vy?

Co o e-booku říkají čtenáři?

Autorka v eBooku komplexně popisuje, jaké kroky by měly předcházet nové lásce. Sdílí s námi své osobní zkušenosti s nevydařenými vztahy, ale hlavně tipy, díky kterým si můžeme cestu k tomu vysněnému partnerovi podstatně zkrátit. EBook doporučuji především těm, kterí se už mnohokrát "spálili" a už si neví rady, avšak stále ještě někde v hloubi duše to nechtějí vzdát. Jak říká Jaroslav Vrchlický "Za láskou šel bych světa kraj".

Adéla Kubešováprůvodkyně žen na cestě do Anglie, www.adelakubesova.cz

Tento ebook pro Vás bude milým překvapením, jak jednoduše a osobitě dojít ke ztracenému sebevědomí, nastartovat se na novou etapu partnerského vztahu a střepat se definitivně minulosti. Pomůže Vám udělat další kroky k osvobození se od vlastních nedostatků a s trochou snahy získat od nového vztahu přesně to, co očekáváte a co si zasloužíte. Autorka Vás svými tipy a návody přiměje začít nový život velmi pestrým, příjemným a efektivním způsobem.

Radana Holišová,www.radanaholisova.cz

"Bolestivý partnerský rozchod, pochybnosti o sobě, hýčkání vlastního emočního zranění. Kdo by to nazažil? V tomto ebooku najdete 5 nezbytných kroků jak se znovu nadechnout, nechat minulost minulostí a vykročit vstříc novému budoucímu vztahu, který na vás čeká. Ať je vzrušující i jemný, svobodný i trochu svazující, respektující i chlácholivý, zkrátka, ať je váš budoucí vztah přesně takový, jaký si přejete."

Lenka Bílková, profesionální koučka, konzultantka, mentorka,www.lenkabilkova.cz

"Jednoduchý návod vycházející z osobní zkušenosti a ta bývá nejcennější. Pokud člověk jen trochu dokážete připustit, že vždy je nutno opravdu začít u sebe, pak jste na správném místě. Život je změna a změna je život, takže vzhůru do akce!"

Irena Dolni

"Zrovna procházím krizí v manželství a velmi oceňuji Váš dotazník na konci e-booku. Něco takového jsem si potřebovala udělat, ale nevěděla jsem přesně, jak na to a je opravdu důležité, když je člověk veden správnými dotazy a své odpovědi si sepíše. Pracuji na sobě už nějaký čas a věřím, že se vše zlepší. Oceňuji Váš blog a Vaši práci, věřím, že pomůže i dalším lidem."

Olga

Tento e-book je hezky srozumitelně napsán. Dost věcí už vím, tak jsem si je utvrdila. Děkuji za vypsání Vašeho příběhu. Věřím, že pomůže spoustě lidem a jistě i mně po srovnání si myšlenek a vyplnění testu :-)

Martina