Co když rande zase nevyjde?

Možná ve skrytu duše toužíte potkat konečně toho pravého. Když vás čeká rande, říkáte si se strachem: Co když zase nevyjde? Po schůzce jdete domů jak spráskaný pes. Po tolika zklamáních a neúspěšných pokusech si říkáte, jestli vám to stojí za to. Ale stejně chcete být ještě ve svém životě šťastná.  Jenže během navazování kontaktů máte různé pocity, které vás drží zpátky:

  • Strach, že si zase vyberete špatného partnera a ztratíte dalších několik let života.
  • Nebo pocit, že všichni dobří muži jsou už přebraní, tak už nemá cenu se snažit.
  • Nebo s přesvědčení, že po třicítce už je téměř nemožné najít si chlapa, kterého byste opravdu chtěla.

Co když rande zase nevyjde?

Chápu vaše pocity a strachy z dalšího zklamání. Jenže  čekáním žádnou změnu neuvidíte. Pokud chcete ve svém životě vidět změnu, potřebujete začít od nejdůležitějšího člověka ve svém životě. Hádejte, koho teď myslím. Ano, vás.  Vy jste totiž tou nejdůležitější osobou svého života.

Před schůzkou s novým objevem jsem byla nervózní jak sáňky v létě. Čas se neskutečně vlekl a já se sice na jednu stranu těšila, ale na druhou jsem se bála, že budu zase zklamaná. Měla jsem za sebou už několik nevydařených vztahů. Navíc jsme se poznali přes internet. Tato schůzka měla být naše první, kdy se uvidíme naživo. I když jsem měla dobrý pocit, po svých předchozích zkušenostech jsem byla realistka. Hlavou se mi honila myšlenka: Co když mi tohle rande zase nevyjde? Navíc po třicítce už je to úplně jiné, než když je vám dvacet. Ale věděla jsem, že když se budu nechávat brzdit svým strachem, pak svou lásku opravdu nenajdu. Život je přece od toho, abychom jej prožili naplno. Ne jen přežívali a čekali na lepší zítřky. Vystoupila jsem z komfortní zóny a vyplatilo se.

Během navazování kontaktů se vám budou střídat různé pocity. Pocit radosti bude střídat strach a vnitřní červíček začne dloubat, abyste na rande nešla.  Nebo se v půli cesty otočila a směle se vydala zpátky domů. Pohltí vás strach, že to zase nevyjde. Znáte ty myšlenky, kdy si říkáte, že se nemáte tak špatně? Že být single není až tak hrozné?  Ale časem budete vnímat, jak klesá vaše sebedůvěra.

Vždyť ostatní ženské jsou spokojené po boku svých mužů, zatímco já jsem stále jak kůl v plotě. Možná podobné pocity na chvíli umlčíte, ale  budou se vám neustále vracet. A jak to dopadne? Časem vpadnete do prvního vztahu, který se vám namane. Skončí fiaskem a bude ve vás pouze utvrzovat pocity, že všichni chlapi jsou stejní.

Přestaňte se brát příliš vážně. Seznamujte se s novými lidmi bez velkých očekávání. Možná z této schůzky nebude láska na celý život, ale můžete poznat nového zajímavého člověka. A co když vám nebude sympatický? Pak přece vždycky můžete schůzku ve slušnosti ukončit a rozloučit se.

Vyjděte ven z ulity. Nikdy nevíte, na koho zajímavého dnes narazíte. Možností je spousta. Od internetové seznamky, přes své známé, až různá místa a akce, které ráda navštěvujete. Nemusíte mít nutně tři rande každý týden. Potkávejte se s lidmi, abyste se o nich dozvěděla víc. Nemusí z toho přece být hned láska jako trám. Můžete tak objevit nové přátele, obchodní partnery nebo známé. Ke své lásce můžete dojít i přes ně.

Zaměřte svou pozornost na důležitého člověka

Víte, kdo to je? Je to ten nejdůležitější člověk vašeho života. Jste to VY. Když ze sebe budete vyzařovat pohodu a harmonii, uvidíte, jak se věci dají do pohybu. Naučte se propojit své vnitřní a vnější vyzařování. Dohromady vám budou tvořit kompaktní celek. Pak nastavte přitažlivost svého srdce a naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Ušetříte si tak spoustu zklamání.

Když se už vydáte na schůzku, přestaňte si do hlavy vkládat katastrofické scénáře, že to dnes zase nevyjde. Běžte na rande s tím, že si jej užijete, jak to nejlépe půjde. Přestaňte tlačit na pilu. Budete působit uvolněně a příjemným dojmem. Poznáte nového člověka a kdoví, třeba to teď vyjde. 🙂

Chcete si cestu k muži svého srdce přece jen zkrátit? Pak začněte přímo ze svého nitra. Malými krůčky, které vás dovedou až do cíle. Protože všechno začíná ve vás.

 

Autorka e-booku Přestaň už být single>> a Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný život po boku muže svých snů. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  1. Vladimír napsal:

    Souhlasím s tebou!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.